Kapat

Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ?

Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ? 1
Abone Ol

Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ?

Milyonlarca  kullanıcısı olan PubG Mobile  oyununda hile kullananları nasıl öğrenebiliriz şeklinde onlarca  makale ve soru bulunmakta. PUBG Mobile ‘ de hile yapan oyuncuları tespit etmek maalsef  bir yazılım ve ya programla mevcut değil. Ama oyunu aktif oynayan bir oyuncu iseniz hile yapan pubg oyuncusunu  kolayca tespit edebilirsiniz.

Pubg wallhack kullananlar duvarlardan içindeki  oyuncuları görebilir. Duvarları  kaldıran bu hile ile siz güzel güzel evde saklanmış  oyununuzu oynamaya devam ederken gelip sizi  ansızın öldürebilirler. Bu türlü bir durumda karşılaştığınızda  takım arkadaşlarınız da öldükten sonra rakibi izlemeye alın. Eğer rakibiniz sürekli duvar diplerinde durup  içeriyi gözetliyor ve  duvarlara ateş ediyorsa  bilmelisiniz ki o oyuncu wllhack  hilesi  yapmış ve oyunda sizi duvardan öldürmüştür.

Hile yapan oyuncuları raporlayıp hangi  hile türüne başvurduğunu işaretleyerek  oyundan uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ama unutmayın ki  Pubg sunucuları bu tür  hilelerin  önüne geçmediği müddetçe  o oyuncu tekrar başka bir profilde oyunda olcaktır.

 

Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ? 2

 

PubG Oyuncularının silah seçiminde en  büyük etkenlerden biri de  o silahın verdiği hasar gücü  ve sekmeme durumudur. Her ne kadar silah parçaları toplayarak sekme en aza indirilse de  AK-47 gibi  silahlarda sekme olayı hat saffada kalıyor. Rakibiniz ise sekmeme  hilesi  yaptığında siz ona ateş etmeye çalışırken  o çoktan sizi  öldürmüş  oluyor. Bu durumda da  anca  rakibi gözlem altına alarak hile  olup olmadığını kavrayabilirsiniz.

Pubg Uçma ve ışınlanma hilesi  sayesinde  oradan oraya uçarak hızlı bir şekilde harita  içerisinde  gezinmeyi sağlar. Diğer hilelerde  olduğu gibi  bunda  da izleyerek tespit etmeniz gerekmektedir.

 

Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ? 3

 

Oyunda tespit edilen hilelerden biri de  hızlı kit basma  ve hızlı arkadaş kurtarma hilesidir. özellikle çatışma esnasında  1 sn de  kit basmak sizin de  çok işinize yarardı değil mi. Hileci oyuncular bu şekilde  1 sn de kit yenileyebiliyor. Ayrıca savaşta bayılan arkadaşınızı kurtarmak için  saniyelerce riskli bir şekilde  beklemek zorundasınız.  Bu  hile sayesinde  arkadaşınızı iyileştirmek için gereken bekleme süreniz de ortadan kalkıyor

Özetleyecek olursak  özellikle Arap ülkeleri  oyuncuları bu hileleri  fazlası ile kullanıyor. Bu hileleri  kullananlar  yüzünden doğru dürüt oynayanlar ve  oyuna para yatıranlar mağdur  olmaktadır. Her ne kadar önermesek de  konu ortasında bazı  modlar  ile  ilgili yazdığımız  konu mevcut. Dileyen arkadaşlar android telefonlarında deneyebilirler.

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Pubg Oyunda Hile Nasıl Tespit Edilir ?” üzerine 4 yorum

  1. Özlem says:
  2. Saim says:
  3. Feyzullah says:
  4. can says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER
    Reklam & Sponsorluk