MüzikVideo

Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü

Rüştü Asyalı tarafından Keloğlan film serisinde dile getirilen ” Uyan Uyan , Aykız’ ım uyan ”  türküsünü tekrar  dile getiren Reynmen oldukça başarılı bir performans  sergilemiş gibi görünüyor. Herkes tarafından bilinen Uyan Uyan türküsü  bambaşka bir yorumla yeni kuşağın da ilgisini çekmiş gibi.

Youtube ve  İnstagram  fenomenleri eski  türküleri  yorumlayarak yeni bir nefes katmakta. Reynmen  Uyan Uyan yorumu  bizce not alıyor. Siz de  dinleyip yorumlamak isterseniz Reynmen Uyan Uyan Türküsü  ve Sözleri yazımızın devamında sizlerle olacaktır.

Reynmen ( Aykız) Uyan Uyan Dinle

 

Reynmen (aykız)  Uyan Uyan Şarkı Sözleri  ( Lyrcs)

Uyan güzel aç gözünü
Dinle aşıkın sözünü
Vermişim  sana özümü
Benim aykızım sultanım
 
Uyan uyan…
Uyan uyan uyan uyan…
 
Vuruldum sana düşümde
Hem baharım hem kışımda
Bir sevda şu kel başımda
Benim aykızım sultanım
 
Uyan uyan…
Uyan uyan uyan uyan…
 
Sen sultansın ben bir kelim
Bağlı ayağımla elim
Sevdim durmaz dilim
Benim aykızım sultanım
 
Uyan uyan haydi uyan
Uyan uyan uyan uyan…
Uyanmıyo ya…

 

İlgili Makaleler

43 Yorum

 1. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 2. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 3. Müzik kategorisinde yazmış olduğunuz Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Siirt merkezden ben Adıl. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-10-2021 15:54:52

 8. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 9. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda çok yazı okudum ama Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. Kırklareli merkezden ben Katibe. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-05-2021 06:15:37

 13. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda çok yazı okudum ama Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 15. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 16. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. Müzik kategorisinde yazmış olduğunuz Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 19. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 20. Reynmen Keloğlan Uyan Uyan Şarkı Sözü konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 21. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 22. Isparta merkezden ben Deniz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 08-07-2020 21:09:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu