istanbul masöz
İş Fikirleri

Rize Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Rize evlere ek iş veren firmalar hakkında yazımızda sizleri bekliyor. Koronavirüs yüzünden meydana gelen pandemi ile beraber zaten ilgi gören ek iş sektörü daha da fazla ilgi görmeye başlamıştır. Ülkemizin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Rize ilinde de evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır.

Rize Evlere Ek İş Veren Firmalar

Rize evlere ek iş veren firmalar sayesinde öğrenciler, ev hanımları, mesai dışı iş yapmak isteyenler rahatlıkla iş bulabilir ve ek gelir elde edebilir. Yapacağınız düzenli ve temiz işler sonucu aylık 2000 TL’ye kadar kazançlar elde edebilirsiniz.

Rize bölgesinde yapılacak işlere bakarsak; nikah şekeri yapımı, sabun yapımı, paketleme işleri, havlu yapma, örgü- dantel işleri, takı- boncuk yapımı, anahtarlık yapımı, hediyelik eşya yapımları, evde yemek yapma, yaprak sarması, tatlı yapımı, fındık kırma, çay paketleme, internetten editörlük vb. Gördüğünüz üzere evde yapılacak işler oldukça geniştir.

Rize Hemşin Evlere Ek İş Veren Firmalar

Rize ilinde 11 ilçe bulunmaktadır. İlçeler; Ardeşen, Çayeli, Derepazarı, Çamlıhemşin, Fındıklı, Hemşin, Güneysu, İkizdere, Kalkandere, İyidere ve Pazar.

Rize Hemşin Evlere Ek İş Veren Firmalar

Merkezde olduğu kadar ilçelerde de ek iş imkanları bulunmaktadır.

Rize Hemşin evlere ek iş veren firmalar sayesinde yukarıda listelediğimiz tüm işleri yapabilirsiniz. Gelir olarakta 1000- 1750 TL arası ek kazanç elde edebilirsiniz.

Özellikle çay üretiminin yoğun olduğu Rize’de gerek merkez gerekse de Hemşin ilçesinde çay paketleme işleri ve dışarıda çalışmak isterseniz çay toplamaya gidebilirsiniz.

Günlük bazda ele alırsak 25- 75 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar dışında devlete bağlı İŞKUR’a başvurup yeni ilanlar, işler bulabilirsiniz.

Rize evlere ek iş veren firmalar konusunda detayları sizlere aktardık. Yorum bölümünden bizlere ulaşarak iş bulabilirsiniz ya da iş ilanları için detaylar verebilirsiniz.

Dikkat: Rize evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu