Kapat

Saç Bakım Maske ve Kremleri

Saç Bakım Maske ve Kremleri
Abone Ol

bakımının en çok kullanılan ürünü olan şampuandan sonra saçı kaybeden nemine tekrar kavuşturmak ve daha yumuşak olmasını sağlamak gibi nedenlerden dolayı kullanılan saç kremleri saçın yapısına uygun olarak seçilmelidir. Kremlerden sonra çok yıpranmış saçlara yoğun bakım yapabilmek için saç maskeleri kullanılmaktadır.

Saç Bakım

Saça yoğun bakım yapan saç bakım maskelerine örnek olarak, içeriğinde bitkisel ve hyaluronik asit içeren Phytonkertine Saç Maskesi verilebilir. İçeriğinde yer alan seramidler sayesinde saçın dış tabakasının sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Formülize edildiği bileşenleri sayesinde saça yoğun bakım uygulayarak saçın yeniden yapılanmasına ve canlanmasına yardımcı olmaktadır. Maskeyi saçınızı şampuanladıktan sonra durulayıp parmak uçlarınızla masaj yaparak saç uçlarına ve tam diplerine gelmeyecek şekilde saçın tamamına uygulayın.

İnce telli ve normal saçlar 3 ile 5 dakika, kalın telli ve çok kuru saçlar 10 dakika saçında beklettikten sonra saç durulanır. Verimli bir sonuç elde edebilmek adına bakım maskesi, uygun bakım kremi ve şampuanı ile birlikte kullanılmalıdır.

Saç Bakım Maskeleri

Saç Bakım Maskeleri

John Frieda Frizz- Ease Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi, içeriğinde yer alan Avokado Yağı ile kuru, yıpranmış, kırılmış ve boyalı saçlara yoğun bakım yaparak saçları eski sağlığına kavuşturmaya yardımcı olur.

Kurumuş saçların eski nemine tekrar kavuşmasını sağlayarak, saçların sağlıklı ve canlı görünmesini destekler. Boyalı ve yıpranmaya meyilli saçlarında kullanılması için uygundur. Şampuanlanan ve durulanan temiz saçların uç kısımlarına yedirilerek uygulanır, 3 ile 5 dakika arası bekletilir ve durulanır.

Saç bakımında kullanılan bir diğer ürün, Cashılan ve Hyalorıce bileşenleri ile formüle edilmiş Cosmed Canlandırıcı saç kremi olmaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde saçın, daha kolay taranmasını, çabuk ve kalıcı olarak şekil almasını sağlayarak saçın kırılmasının ve elektriklenmesinin önüne geçmektedir. Saç şampuanlanıp yıkandıktan sonra, nemli saça uygulanır yaklaşık 5 dakika beklettikten sonra durulanır.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Saç Bakım Maske ve Kremleri” üzerine 2 yorum

  1. Kumaşçı says:
  2. Meylin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader