Oyun

Saklılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

Saklılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

Saklılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu 2

 

Close to the Sun oyununun geliştiricisi Storm in a Teacup takımı kapalılık odaklı aksiyon macera oyunu Steel Seed’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. Başka oyunlardan aşina olduğumuz insan ırkının yok olma eşiğine gelişi yahut gezegeni yok olma eşiğine getirme öyküsünü bizlere sunacak olan bu üretimde gelecek teması işleniyor.
Gelecek temalı kıssa odaklı bir yapım 
Saklılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu 3
İnsan ırkının son demlerini yaşadığı devri bizlere yansıtan bu üretimde parçalanmış ve yok olmaya mahkum bir gezegene adım atıyoruz. Gelecek temasının işlendiği bu oyun içerisinde yapay zeka bir oldukça durumda. Bu yapay zekalar insanlığı ve gezegeni kurtarmak için iş yapmış fakat tam burada yeni bir tehdit ortaya çıkmıştır. İşte bu tehdide karşı biz devreye giriyoruz.
Gelecek temalı aksiyon macera oyunu için bir de geliştirici takımın CEO’su ve yaratıcı direktörü Carlo Ivo Alimo Bianchi bir açıklama yaptı. Bu açıklamada şu sözler yer alıyor: “Steel Seed, içerisinde hem saklılık öğelerini hem de dövüş – aksiyon mekaniklerini barındıran bir üretim. Bunun yanı sıra art planda derin ve duygusal bir öykü anlatımı bulunuyor. Bu üretim, Storm in a Teacup grubu için şimdiye kadarki en güçlü proje.”
Steel Seed duyuru fragmanı

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu