istanbul masöz
BilgiSağlık

Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay

Kan Şekerini Düşüren Çay Tarifi

Şeker hastalarının kan şekeri seviyelerini doğal yollarla kontrol altına almaları mümkün. Şeker hastaları için kan şekerini düşüren bu çay tarifi denemenizi tavsiye ederiz.

Malzemeler:

 • 1 Çubuk tarçın
 • 1 tatlı kaşığı zeytin yaprağı
 • 2 parça mandalina kabuğu
 • 250 cc kaynar su

Hazırlanışı:

Bitkiler porselen ya da cam bir bardağa konulur. Üzerine kaynar su eklenir. Ağzı kapatılarak 10 dakika demlendikten sonra içilir. Günde 3-4 fincana kadar içilebilir. Bu çay şeker hastaları için kan şekerini düşüren doğal bir içeçek olacaktır.

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 3. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 6. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 7. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 11. Bursa şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 13. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 14. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda çok yazı okudum ama Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 15. Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunda çok yazı okudum ama Şeker Hastaları İçin Kan Şekerini Düşüren Çay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu