İş Fikirleri

Sermaye Olmadan Para Kazanmak

Olmadan Para Kazanmak

Yatırım fırsatlarının ülkemizde kişilerin maddi imkanları doğrultusunda belirlendiğini biliyorsunuz. İnternetin verdiği bu fırsatlar rüyasında geçimini sağlayabilmek için çoğu kişi tarafından kolay para yolları aranıyor. Ancak hangi işi yaparsanız yapın. Para kazanmak sandığınız kadar kolay bir eylem değildir. Öncelikle aylık sermayesiz bir iş yaparak 2.000 TL üzeri kar elde etmenin ne derece imkansız olduğunun farkına varmalısınız. Örneğin sermayesiz iş fikirleri arasında İnstagram bir numaralı işletme aracılığını sağlıyor.
Günümüzün en geniş kapsamlı iş ağlarının sosyal medya üzerinden kullanılmasıyla birlikte çoğu kişi tarafından bu alanda bir başarı ümidi ortaya çıktı. Ancak artık sosyal medya üzerinden zaten yapılmış olan işler ile birlikte para kazanmak ne yazık ki pek mümkün değildir. Artık para kazanmak amacıyla yapacağınız her bir yeni işin yenilikçi bir hamle olması ve insanların dikkatini çekebilecek nitelikte olması gerekiyor. Örneğin sosyal medyadan E-ticaret ağı oluşturarak ayakkabı satan bir firma gördünüz ve sizlerde ayakkabı satmaya karar verdiniz. İşte en büyük hatayı şu an yaptınız. Zaten gerçek müşteriler günümüzde bu işi yapan sayfaları sosyal medya üzerinden takip etmeye başladılar. Sizin vereceğiniz hangi yenilik ile bu insanların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz?

İndirimli Ürünleri Pazarlayın!

İndirimlerin gücüne güvenmek gerekiyor. Eğer ki girdiğiniz sektörde rakipleriniz büyük ve yatırımlarını tamamlamış rakiplerse aldığınız ürünlerden marka değerinizi yükseltene kadar çok ufak karlar elde ederek çalışmalısınız. Büyük firmalar yüksek karlar yaptıkları için ürünlerin maliyetlerinin üzerine çok büyük bedeller ekliyorlar. Eğer sizde yüksek bir kar elde etmek istiyorsanız. Öncelikle indirimli ürün satmak hakkında detaylı bir çalışma yapmalısınız. Oluşturacağınız logo ve reklamlar ile birlikte İnstagram’a reklam verebilir ve kazançlı bir takipçi kazanımı elde edersiniz. Müşteri çekmeden ve kitlenizi büyütmeden sermayesiz para kazanmak mümkün değildir.

İnstagram Hesabı Satın Alın Takipçi Değil!

Zaten takipçi kasılmış olan ve gerçek takipçilere de sahip olan 50.000 üzeri hesapları satın almanız gerekiyor. Bu hesaplardan oluşturacağınız reklem kampanyaları ile kısa bir sürede daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. İnstagram hesabı satın almak için belirli siteler aracılığı ile istediğinizi elde edebilirsiniz. Hesap satın alımı takipçi alımları gibi değildir. Takipçi satın alırken gelecek kitleyi seçme ihtimaliniz bulunmuyor. Ancak hesap satın alırken takipçileri birer birer inceleme fırsatına sahipsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

  2. Bartın şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu