istanbul masöz
İş Fikirleri

Sivas Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Sivas evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler yazımızda. Sivas’ta yaşayan vatandaşlarımız evde iş yaparak ek gelir elde edebilirler. Bunun için evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır.

Sivas Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bu firmalar Sivas ilindeki iş yapabilecek tüm kişilere örgü, dantel, paketleme, sabun yapma, yemek yapma, nikah şekeri yapma, davetiye doldurma, dikiş işi yapma vb. işler vermektedirler.

Bu işleri yaparak aylık 1500 – 2500 TL arası ek gelir elde etmeniz mümkündür. Zamanında iş teslimi yaparsanız daha fazla kazanç kazanabilirsiniz.

Sivas’ta 17 il bulunmaktadır. Bu illerin hepsinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır.

Sivas Suşehri Evlere Ek İş Veren Firmalar

Sivas Suşehri ilçesinde yer alan insanlar evden çalışarak ek kazanç elde edebilirler. Evden yapılacak işleri yukarıda saymıştık şimdi tekil olarak göz atalım.

Çoğu evinden çıkacak fırsatı bulamaz. Ancak gelir elde etmenin hayalini kurar. Her kadının birbirinden değerli becerileri vardır. Kimi çok iyi yemek yapar kimi çok iyi örgü örer ve çoğu da bu becerisini paraya dönüştürür. Bunlardan biri de evde dikiş işi yaparak para kazanmaktır.

Sivas Suşehri Evlere Ek İş Veren Firmalar
Sivas Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evde Dikiş İşi Yapmak

Evde dikiş yapma işi, dikiş becerisi olan hanımlarına oldukça kazançlı bir iş olacaktır. Bu işe başlamaya karar veren kişinin kendinde bakması gereken kıstaslar vardır. Öncelikle dikiş becerilerinizin ne seviyede olduğunu gözden geçirin. Müşterilerinize ne tür hizmetler sunabilirsiniz, hangi çeşitlilikte dikiş becerileriniz var bunlara bakmalısınız. Daha sonra işi yönetmek için uygun ekipmana sahip olup olmadığınıza bir bakın. Sahip olduğunuz ekipmanları belirleyin ve olmadıklarınızın fiyatlarını öğrenin. Yapacağınız iş resmi kurum belgesi gerektiriyorsa almanız gereken belgeleri alın.

Dikiş işine başladığınızda önce haftada kaç saat ayırmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Bu işi tek başınıza mı yoksa bir yardımcı ile mi yapacaksınız bunu belirlemelisiniz. Daha sonrasında ise hizmetleriniz karşılığında müşterilerinizden ne kadar ücret talep edeceğinizi piyasa analizi yaparak değerlendirin ve belirleyin. Daha sonra evinizin bir köşesini çalışma alanı olarak belirleyip çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dikişi işi için ikinci seçenek de eve dikiş işi veren firmalardan iş almaktır. Bunun için mail adresiniz adınız soyadınız ile birlikte bir yorum bırakın.

Dikkat: Sivas evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

office 365 satın al

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu