Kapat

Sivilce Tedavisi İçin Hangi Sabun ?

Sivilce Tedavisi İçin Hangi Sabun ? 1
Abone Ol

Tedavisi İçin Hangi ?

Sivilcelerden kurtulmak için kullanabileceğiniz en etkili sabunlardan bir killi sabundur. Killi sabun vücudunuzdaki gözenekleri açarak toksinlerin dışarı atılmasını sağlar.

Gözenekleri açar ve ciltteki nemi korur. Cildin hava almasını sağlar.

Siyah noktaların önüne geçerek sivilce oluşumunu ortadan kaldırır.

Sivilce Tedavisi İçin Hangi Sabun ? 2

Killi Sabun Kil’in rahatlatıcı özelliği ile banyonuz dan çıkmak istemeyeceksiniz.Cildi güzelleştirmek için kullanabilecek doğal madde çeşitlerinin arasında kil, muhtemelen en etkilisidir her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri atar.Cilde mineral ve vitamin kazandırırken fazla suyun vücuttan atılmasını sağlar, toksinlerden arındırır.Cildi deri ölü hücrelerden arındırarak, kahverengi cilt lekelerini ve kızarıklıkları azaltır.Derinlemesine temizlediği için siyah nokta ve gidericidir.Cilde pürüzsüzlük kazandırır.
Kil cilt ve saçlar için harika bir maddedir.Bütün faydaları özelliklerinin yanında mikroplara ve bakterilere barınma hakkı tanımaz,vücutta fazla yağ üretimini emer,harika bir yara kapatıcıdır. Yağlı saçlar için idealdir.Saç ve cildi besler. Killi sabun mükemmel bir saç ve cilt dostudur.

Sivilce tedavisi gören bayanların makyaj yaparken dikkatli olması gerekir. Özellikle cildin havalanmasını önleyecek kozmetik ürünlerinden kaçınılması gerekir. Kapatıcı , fondöten vs..

Sağlıklı günler dileriz…

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Sivilce Tedavisi İçin Hangi Sabun ?” üzerine 2 yorum

  1. Seyda says:
  2. Güler Hakan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader