Bilgi

Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma

Sodexo bir  çok firma tarafından personeline yemek hizmeti sunma konusunda,  bakiye yüklemek  koşulu ile aylık belirlediği  yemek parası kartı firmalarından biridir. Sodexo bir çok anlaşmalı restoran, cafe  ve  markette  geçmektedir. Ama  personelin  o ay  içerisinde  nakit paraya ihtiyacı olması haline sodexo bozdurma işlemi yapması gerekmektedir. Sodexo bozan yerler  genellikle bakiyeden % 20 ile % 50 arasında komisyon alan yerlerdir.

Sodexo Nerede Bozdurabilirim ? 

Sodexo bozan ya da  bir diğer  tabiri  ile sodexo kıran yerler genellikle herkesin bilmediği  sadece bu  işin yanında  büfecilik, ya da  başka bir iş le uğraşan yerlerdir. Her ile sodexo bozan iş yerleri vardır ama bunları genellikle internet  ilanlarında ve ya deneyerek sorarak  bulmanız gerekmektedir.

Sodexo bozdurma  işleminde  dolandırıcılık  yapacak ve  çok faiş oranlara sodexo kırdırma vaad eden kişilerden de  uzak durmanız gerekmektedir.

Sodexo Bozan Yerler - Sodexo Kırdırma 2

 

Sodexo Kırdırmadan Paraya Çevirme 

Sodexo kartınızdaki bakiyeyi  kırdırmadan da paraya  çevirebilirsiniz. Peki hiç bir sodexo bozma  işlemi yapmadan nasıl paraya çevireceksiniz ?

 • Sodexo  Biçen market, Happy , Çetinkaya vb bir çok markette geçmektedir. Bu marketlerden alışveriş yapan arkadaşlarınıza, yakınlarınıza alışverişlerini nakit yapacaklarsa sizin kartınız ile yapmalarını  nakiti  de  kendinize vermesini rica edebilirsiniz. 20 tl de  fazladan harcama limiti  verdiğinizde  bunu kabul edecektir.
 • Yine aynı marketlerden elektronik alet alıp hiç açmadan  letgo, sahibinden  gibi  internet pazarında satışını yapıp  paraya çevirebilirsiniz.
 • Her zaman alışveriş yaptığınız yerden ve ya yemek yediğiniz restorandan belirli bir komisyon karşılığında nakit vermesini rica edebilirsiniz.

Sodexo Bozan ( Kıran )  Yerler 

Sodexo bozumu en çok İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi  büyükşehirlerde yapılmaktadır. Buradaki yazımız içerisinde  size İstanbul Sodexo bozan yerler, Ankara Sodexo  bozan yerler, Bursa Sodexo bozan yerler, İzmir Sodexo bozan yerler konusunda bilgi  vereceğiz.

Tam bu kısma reklam vermek isterseniz TIKLAYINIZ

 

 

Sodexo Kırdırmak Yasak mıdır ? 

Sodexo kartları personele yemek gideri için tahsis edilmektedir. O bakiyeyi nasıl haracayacğı çalışanın tasarrufundadır. Bu yüzden belirli bir komisyon karşılığında o bakiyeyi  nakite çevirmesinde de  herhangi  bir sıkıntı yoktur. Yalnız sodexo bozdurma  işleminde  komisyon  yüksek ise burada mali bir kaybı olacaktır.

Yukarıdaki  sodexo kırdırmadan paraya çevirme bölümünde  yazdıklarımızı uygularsanız  kaybınız minimum olacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 2. Mardin şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda çok yazı okudum ama Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 10. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Sodexo Bozan Yerler – Sodexo Kırdırma konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 13. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu