Oyun

SpawN config indir CS 1.6

SpawN config indir CS 1.6

Counter Strike 1.6 oynayanların en çok  kullandığı configlerden biridir. Ayarları binlerce insan tarafından  beğenilmiş olan  SpawN config dosyasının indirme linkini  yazının altında bulabilirsiniz. Config hile değil ayar dosyasıdır. 

File Name:SpawN config

Country:sweden

Game:Counter-Strike 1.6File

Type:Gaming config

Category:Counter-Strike 1.6 configs cs configs

Since:26-2-2010Last

Update:26-2-2010

Version:1.0

Downloads:379414 ( 25.05.2020 )

 

Kurulum Anlatımı

 

1.  SpawN.rar dosyasını aşağıdaki butona  tıklayarak gerekli adımları yaptıktan sorna indirin.
2. (Extract yaptıktan ) Zipten  çıkardığınız yandaki yoldan  oyunun  kurulu  olduğu  klasöre kopyalayın (Example: C:\Program Files\Steam\steamapps\[account]\counter-strike\cstrike).

3. Sonra  oyuna bağlanın  “exec configname.cfg” sonra  konsol açarak sırasıyla komutları  uygulayın. Configname  yazan yere config gelecek.

4. Eğer yapamadıysanız yorum yazarak destek alabilirsiniz.

 

SpawN Cfg İndir

İlgili Makaleler

49 Yorum

 1. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz SpawN config indir CS 1.6 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 2. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. SpawN config indir CS 1.6 konusunda çok yazı okudum ama SpawN config indir CS 1.6 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 5. Samsun şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz SpawN config indir CS 1.6 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 8. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. SpawN config indir CS 1.6 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 9. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 13. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 14. Zonguldak merkezden ben Özlem. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 11:08:01