Sosyal Medya

Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay

Son günlerde whatsapp  uygulamasının yaptığı sözleşme güncellemesinden sonra akın akın  telegrama  geçiş oluyor. Eğer bir telefon numaranız var ise direk telegrama üye olabiliyorsunuz . Ama  ikinci  bir hesap için , ya da kendi numaranız ile kayıt olmak istemediğiniz durumlarda telegram mobil  onay  hizmeti ile sanal  numara alarak telegrama üye olabilirsiniz.  Mobil  onay nedir ? diye merak  ediyorsanız bunu daha  önceki yazılarımızda size anlatmıştık .

Telegram Numara Onay Nedir ? 

Telegram hizmetinden faydalanmak için ilk  kayıt esnasında sizden bir numara istenir. Burada kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız  telegram mobil  onay hizmetinden faydalanarak tek kullanımlık bir numara ile  telegram hesabı açabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz telegram grubu  ya da  kanalında kendi numaranız görünmeden telegram uygulmasını  kullanabilirsiniz.

 

Ücretli Midir? 

Telegram mobil onay hizmeti ülkeye göre değişen  ücretleri  vardır. Örneğin Kazakistan üzerinden  bir numara alıyorsanız bunun ücreti ayrı, Almanya ya da  ABD üzerinden  aldığınız bir sanal  numara  ile  mobil onay hizmeti yapacaksanız bunun ücreti ayrıdır.

Telegram İçin Sanal Numara Almak ?

Telegram için sanal numara almak çok basittir.  BURAYA TIKLAYARAK  mobil onay hizmetimize erişiyorsunuz. Sadece 1 dk ayırarak üye olup hesabınıza  bakiye yüklüyorsunuz. Burada ister  shopier  altyapısı ile kredi  / banka kartı ile isterseniz de  çeşitli banka hesaplarını  kullanarak  bakiye yükleyebiliyorsunuz. Daha sonra  mobil  onay  yapmak istediğiniz servisi  seçiyorsunuz. Telegram servisini seçtikten sonra  ülke seçip numaranızı alıyorsunuz.

Bu aşamadan sonra  telegram mobil onay için  kullanacağınız numara  mobil onay panelinize düşecektir.  O numarayı  kullanarak telegram uygulamasında doğrulama  yapıp kod talep ediyorsunuz.  Kod cep telefonunuza değil de mobil onay panelinize  gelecektir. Bu aşamadan sonra gelen mobil onay kodunu  telegrama girdiğinizde  telegram sms  onay işleminiz tamam demektir. Aldığınız numarayı  telegram hesabınızada kullanmaya devam edebiliyrosunuz.

En Ucuz Telegram Onay 

Azbuz.Org olarak sizlere  en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Kullandığımız sağlayıcı ve verdiğimiz hizmet kalitesi  sayesinde  sürümden  kazanıyor ve en uygun telegram mobil onay hizmetini biz  veriyoruz. Bu nedenle az para  harcayarak çok sayıda  mobil onay alabilirsiniz.

 

Başka Mobil Onay Servisleri Var mıdır ? 

Sistemimizde onlarca kategoride  mobil onay işlemi yapabileceğiniz servisler  ve  hizmetler mevcuttur. Dilerseniz kredi kartına sıfır  komisyon ile  bakiye yükleyebilir ve  doğrudan mobil onay hizmetini  kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Telegram İçin Numara Onay Alma

Telegram için numara sms onay yapmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK mobil onay  sistemimize  geçiş yapabilirsiniz.

 

UCUZ MOBİL ONAY 

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  2. Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunda çok yazı okudum ama Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  4. Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunda çok yazı okudum ama Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  6. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  8. Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunda çok yazı okudum ama Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu