Bilgi

Ticket Bozen Yerler – Ticket Bakiye Kırdırma

Ticket Kart aynı Sodexo ve  Mulitnet gibi  işyerlerinin  çalışanlarına  yemek giderlerini karşılamak üzere  içerisinde  aylık bir bakiye yükleyerek sunduğu hizmettir. Çalışanlar  yemek ihtiyaçlarından ziyade nakit  ihtiyaçları olduklarında da  bu kartlarındaki bakiyeleri  Ticket Kırdırma ya da  Ticket Bozdurma dediğimz yöntem ile Ticket bakiyesi  kıran yerler bularak nakite çevirmek istemişlerdir.

Ticket Bozdurma İşlemi Nedir ? 

Personel Ticket yemek kartındaki bakiyeyi nakit olarak elde etmek isteyebilir. Bunun için de ticket kırdıran yerlerde bakiyesini belirli bir komisyon karşılığında paraya çevirir. Bu işleme Ticket kırdırma ya da  ticket bozdurma  işlemi denir.

 

Ticket Kırdırmadan Paraya Çevirme 

Ticket yemek kartı bir çok büyük restoran, cafe  ve  mağazada  geçmektedir. Eğer yakınlarınızdan bu marketlerden nakit olarak alışveriş yapan var ise onlara  alışverişi sizin kartınızla yapmalarını ve nakit parayı kendinize vermelerini söyleyebilirsiniz. 20 -30 tl  ekstradan da vereceğiniz bir bakiye  ikan etmekte etkili olacaktır.

Büyük marketlerden elektronik eşya, oyuncak, kitap satılabilir malzemeler alıp  değerinin biraz altında kutusunda  letgo , sahibinden, dolap gibi  uygulamarda satıp bir şekilde  nakite çevirebilirsiniz.

Yakınlarınızdan restoran ya da cafe işleten var ise onlardan bakiyeyi çekip  size  nakit oalrak vermesini sağlayabilirsiniz.

 

Ticket Bozen Yerler - Ticket Bakiye Kırdırma 2

Ticket Kıran Firmalar 

Ticket kırma işlemi genelde küçük çapta esnaflar ya da  büfe tarzı yerler tarafından  yapılmaktadır. Tıpkı sodexo kırma işlemi  gibi  ticket  kırma işleminde de  komisyon oranları % 10 ile % 50 arasında değişmektedir. Burada sizin  için en  önemli etken güven olmasıdır. Bilmediğiniz , tanımadığınız insanlara  güvenip kartınızı  teslim etmemeniz gerekir.

Ticket Bozumu Yapan Kişi Bilgileri 

Ticket bozan kişileri  sosyal medya, internet ilanları ve  ya  büyük forumlar üzerinden bulabilirsiniz. Bu konuda güvenebileceğiniz kişiler olması gerekmektedir. Biz istanbul  ticket bozumu, ankara ticket kırma, bursa  ticket bozan yerler, izmir ticket kıran yerler konularında bize ulaşan kişilerin bilgilerini  bu sayfa üzerinden yayınlayacağız.

 

[infobox color=”#81d742″]Tam bu kısma reklam vermek için TIKLAYINIZ…[/infobox]

 

Ticket bozdurma  konusunda  bildiğimiz bilgileri  size aktardık. Ticket bozma ya da ticket kırma  işlemi hakkında aklınıza  takılan bir konu olduğunda bize ulaşmayı  yorum yapmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

26 Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ticket Bozen Yerler – Ticket Bakiye Kırdırma konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Diyarbakır merkezden ben Ayşen. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 29-09-2021 12:20:58

  6. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Ticket Bozen Yerler – Ticket Bakiye Kırdırma konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  7. Ticket Bozen Yerler – Ticket Bakiye Kırdırma konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  9. Afyon şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu