BilgiYaşam

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? Hayat standartların pahalılaşması ile birlikte farklı farklı hizmetleri minimum bedele çekebilmek için her alanda araştırmalar yapılıyor. Bu sayede hayatı yaşanabilir ve daha kolaylaştırmak için çözümler aranıyor. Bu ihtiyaçlara sunulan çözümlerden birisi de araç kiralama oluyor. Aracı olmayan kişilerin veya daha az maliyetlerde araç işini halletmek isteyen araç kiralama yöntemini kullanıyor. Her şeyin pahalılaştığı Türkiye’de araç kiralamak da artık çok yüksek maliyetler getiriyor. Peki bu durum nasıl düzeltilebilir?

Araç kiralama hizmetleri veren Hedef Filo bu konuda yeni çözümler sunarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Hedef Filo’nun hayata geçirdiği TikTak araç paylaşım platformu, anlık veya kısa zamanlı ihtiyaçları gidermek için dakikalık, saatlik günlük araçlar için kullanılabiliyor. Bu sayede kullandığın öde sistemiyle yüksek ücretlerin karşısına geçmeyi planlıyor. TikTak araç kiralama, kişisel ve kurumsal işler için kullanılabilen bir platform.

Tiktak Araçları

TikTak uygulamasında 4 ayrı kategoride otomobiller sıralanmaktadır. Bu kategoriler:

Easy kategorisi: Opel Corsa, Renault Clio, VW Polo gibi 4 koltuklu araçlar yer almaktadır.

City kategorisi: VW Golf, Opel Astra, Seat Leon gibi araçlar bulunmaktadır.

Comfort kategorisi: Bu kategori de ise Renault Megane, Toyota Corolla, Honda Civic tarzındaki sedan araçlar bulunmaktadır.

Promo kategorisi: Promo kategorisinde promosyon bedelli araçlar yer alabilmektedir. Kısa süreli kampanyalar ile normalden daha düşük bedeller ödeyerek araçlar kiralanabiliyor.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 1

TikTak Araç Kiralama Fiyatları

Farklı kategorilerde araçlar içeren TikTak araç kiralama uygulamasında her aracın farklı fiyatları olabilmektedir. Kiralama ücreti seçilen araç kategorisine ve dakikalık, saatlik günlük kiralama şekline göre ve kullanılan mesafeye göre ücretlendirmeler yapılır.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Android ve İos sitemine sahip cihazlarda uygulama kullanılabilmektedir. Bunun için:

 • Kullandığınız cihaza göre uygulama marketini girin.
 • TikTak araç kiralama yazarak uygulamayı indirin.
 • Üye Ol kısmına giderek ilgili yönergeleri eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Kayıt sırasında, sizden ehliyet belgeniz ile birlikte yüz fotoğrafı isteniyor. İlgili yetkililerce incelenmesi sonrasında araç kiralamaya başlayabilmektesiniz.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 2

Kiraladığınız araçlar kullanılan TikTak uygulaması ile kapıları açılabildiğinden aracı çalıştırmak için torpidodaki anahtarı kullanmanız yeterli olacaktır. İşiniz bittikten sonra anahtarı torpidoya bırakıp uygulama ile kapılarını kitleyebilirsiniz.

Araç rehber serimiz arasında yer alan El Freni Çekilemeyen Araca Yapılacaklar? yazımızı tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

24 Yorum

 1. TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 4. TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusunda çok yazı okudum ama TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 5. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 6. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 7. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 8. TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusunda çok yazı okudum ama TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 10. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu