Kapat

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Abone Ol

? Hayat standartların pahalılaşması ile birlikte farklı farklı hizmetleri minimum bedele çekebilmek için her alanda araştırmalar yapılıyor. Bu sayede hayatı yaşanabilir ve daha kolaylaştırmak için çözümler aranıyor. Bu ihtiyaçlara sunulan çözümlerden birisi de oluyor. Aracı olmayan kişilerin veya daha az maliyetlerde araç işini halletmek isteyen kurumlar araç kiralama yöntemini kullanıyor. Her şeyin pahalılaştığı Türkiye’de araç kiralamak da artık çok yüksek maliyetler getiriyor. Peki bu durum nasıl düzeltilebilir?

Araç kiralama hizmetleri veren Hedef Filo bu konuda yeni çözümler sunarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Hedef Filo’nun hayata geçirdiği TikTak araç paylaşım platformu, anlık veya kısa zamanlı ihtiyaçları gidermek için dakikalık, saatlik günlük araçlar için kullanılabiliyor. Bu sayede kullandığın kadar öde sistemiyle yüksek ücretlerin karşısına geçmeyi planlıyor. , kişisel ve kurumsal işler için kullanılabilen bir platform.

Tiktak Araçları

TikTak uygulamasında 4 ayrı kategoride otomobiller sıralanmaktadır. Bu kategoriler:

Easy kategorisi: Opel Corsa, Renault Clio, VW Polo gibi 4 koltuklu araçlar yer almaktadır.

City kategorisi: VW Golf, Opel Astra, Seat Leon gibi araçlar bulunmaktadır.

Comfort kategorisi: Bu kategori de ise Renault Megane, Toyota Corolla, Honda Civic tarzındaki sedan araçlar bulunmaktadır.

Promo kategorisi: Promo kategorisinde promosyon bedelli araçlar yer alabilmektedir. Kısa süreli kampanyalar ile normalden daha düşük bedeller ödeyerek araçlar kiralanabiliyor.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 1

Farklı kategorilerde araçlar içeren TikTak araç kiralama uygulamasında her aracın farklı fiyatları olabilmektedir. Kiralama ücreti seçilen araç kategorisine ve dakikalık, saatlik günlük kiralama şekline göre ve kullanılan mesafeye göre ücretlendirmeler yapılır.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Android ve İos sitemine sahip cihazlarda uygulama kullanılabilmektedir. Bunun için:

  • Kullandığınız cihaza göre uygulama marketini girin.
  • TikTak araç kiralama yazarak uygulamayı indirin.
  • Üye Ol kısmına giderek ilgili yönergeleri eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Kayıt sırasında, sizden ehliyet belgeniz ile birlikte yüz fotoğrafı isteniyor. İlgili yetkililerce incelenmesi sonrasında araç kiralamaya başlayabilmektesiniz.

TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 2

Kiraladığınız araçlar kullanılan TikTak uygulaması ile kapıları açılabildiğinden aracı çalıştırmak için torpidodaki anahtarı kullanmanız yeterli olacaktır. İşiniz bittikten sonra anahtarı torpidoya bırakıp uygulama ile kapılarını kitleyebilirsiniz.

Araç rehber serimiz arasında yer alan El Freni Çekilemeyen Araca Yapılacaklar? yazımızı tavsiye ederiz.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“TikTak Araç Kiralama Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

  1. Melissa says:
  2. Kağan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk