Sağlık

Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif


Topuk Çatlakları İçin

Özellikle yaz aylarında kuruyan ve çatlayan ayak topuklarına karşı evde kendiniz doğal bir hazırlayabilirsiniz. İhtiyacımız olan malzemeler oldukça kolay elde .

Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif 2

Topuk Çatlakları İçin Tarif:
1/2 çay bardağı kakao yağı

1/2 çay bardağı gliserin

1 yemek kaşığı vazelin

Hazırlanışı:

Vazelin benmari yöntemi ile eritilir ve malzemeler içine ilave edilir. Hazırlanan krem topuklara uygulanır. Kalanı, kapalı kapta bir hafta saklanabilir.

coreldraw satın al

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  5. Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusunda çok yazı okudum ama Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  7. Sağlık kategorisinde yazmış olduğunuz Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  8. Aydın şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  10. Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusunda çok yazı okudum ama Topuk Çatlakları İçin Doğal Tarif konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu