istanbul masöz
İş Fikirleri

Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Trabzon evlere ek iş veren firmalar ? Nasıl para kazanılır? Doğal güzelliğiyle, yeşilliğiyle ön plana çıkan ve Karadeniz’in gözbebeği olan Trabzon’da üniversite öğrencileri, ev hanımlarının Trabzon’un tüm ilçelerinde ulaşabileceği ek iş ilanları, ek fırsatları bulunmaktadır.

Sizlerde bulunan ek iş fırsatlarının değerlendirerek kendinize ek kazanç sağlayabilir ya da ailenize bütçe yardımında bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey işleri sağlayan firmalarla sağlamak ve evlerinizde bu işleri doğru şekilde bitirmek.

Genellikle Trabzon’da yapabileceğiniz ek iş fırsatları paketleme ya da kutulama işlerinden oluşmaktadır. Çoğu firma sizlere paketleme ya da kutulama işlerini yaptırsa da bazı firmalar bu işler dışında da işleri yaptırmaktadır. Burada siz kendi el becerinize göre istediğiniz işi seçerek yapabilirsiniz.

Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar

Genellikle evleriniz ek iş yapmak için anlaştığınız firmalar sizleri denemek adına yapacağınız işlere ilgili deneme anlamında işler yaptırmaktadır. Firmanın denemesini olumlu olarak geçtiğiniz takdirde firma size o işi vermektedir. Ve bu şekilde evde ek işe başlarsınız. Firma evinize kadar yapmanız gereken işi getirir ve istediği sürede, istediği şekilde sizden tamamlamanızı isteyip gelip tekrar alırlar. Bu şekilde döngüyle işler sürekli olarak devam eder.

Trabzon’un tüm ilçelerinde evlerde ek iş imkanından yararlanabilir ve kendinize ek kazanç oluşturabilirsiniz.

Trabzon Evde Kına Paketleme İşi

Trabzon Evde Kına Paketleme İşi

Düğün zamanlarında veya asker uğurlamalarında kınalar kullanılmaktadır. Ve bu günlerin olduğu yoğun zamanlar vardır. Bu zamanlarda firmalar kına paketleme gibi zaman alıcı işleri yapmıyor ve bu işleri evlerde ek iş arayan kişilere yaptırıyor. Sizlerde evlerinizde kına paketleme işlerini yaparak kolay bir şekilde haftalık 500 ile 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken firmanın istediği şekilde kınaları paketlemek. Bu işlerde seri ve hızlı olmanız sürekli olarak para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Trabzon Evde Plastik Tabak Paketleme İşi

Evlerinizde yapabileceğiniz bir diğer iş imkânı da plastik tabak paketleme işidir. Bu işte anlaştığınız firma tarafından koli halinde tabaklar gelecektir. Yapmanız gereken o tabakları istenilen şekilde paketlemek. Firma tüm paketleme işleri sırasında sizlere sağladığı eldiven ve maske çalışmanızı istemektedir bunun nedeni hijyen kurallarına uygun şekilde paketleme olması içindir. Bu işi yaparak haftalık 500 – 800 TL arası kazanabilirsiniz.

Trabzon evlere ek iş veren firmalar hakkında soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Dikkat: Trabzon evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu