Finans

Türk Ekonomi Bankası TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası olarak 1927 yılında kurulan Cumhuriyet dönemimiz yerel bankalarından Kocaeli Halk Bankası T. A. Ş olarak hizmete başlamıştır. 192 yılında Çolakoğlu grubu tarafında satın alınarak Türkiye Ekonomi Bankası unvanını almıştır.

Türkiye ekonomisinin kalkınmasına destek sağlamak maksadıyla kurulan bankanın merkezi İstanbul’da Türkiye çapında açılan şubeleri sayesinde 2000 yılında da halka arzını gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bankanın müşteri hizmetleri departmanına başvurarak, banka müşterisi olabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden web sayfasını inceleyerek ve online olarak müşteri hizmetleri yetkilisine soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası TEB

TEB iletişim için telefon hattı 0850 222 0 666’ dan pratik telefon bankacılığı sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bankacılık hizmetleri yanında sigorta ve emeklilik, yatırım ve mevduat gibi işlemlerde de olanak ve seçenekler sunan TEB uygun faiz seçenekleriyle kredi imkanları da sunmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Birçok alanda sayısız ödüller de almış olan TEB yatırım ortaklıkları ve grup şirketleriyle Dünya çapında da hizmet sunmaya devam etmektedir. Türkiye’ nin Ekonomi Bankası sloganıyla finans sektöründe de girişim ve hizmet sağlayan ve 88. Yılını kutlayan TEB 541 şube, 1450 ATM ve internet şubeleriyle destek ve hizmet sunmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası TEB Telefon Numarası

TEB telefon numarası 444 0 832’ den bireysel ve kurumsal tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yatırım, mevduat hesabı, sigorta, poliçeler vs. konusunda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Garanti Bankası müşteri temsilcileri, iletişim, telefon numarası bilgilerine de bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Türk Ekonomi Bankası TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  2. Türk Ekonomi Bankası TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  3. Türk Ekonomi Bankası TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu