Kapat

Türkiyenin En İyi 10 Kalorifer Kazanı ( Isıtma Sistemleri )

emtaş-kalorifer kazanları zanalab
Abone Ol
 • 1.BAYMAK
Baymak 60.000 Kcall Linyitomat Katı Yakıtlı Kazan

 

49 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde iki üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde 1200 münhasır bayisi, 20’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisiyle Türkiye’nin önde gelen lider üreticilerindendir. 600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR Thermea Group şirketi haline gelmiştir. Böylelikle bağlı olduğu gruptan teknoloji transferi yaparak üretim ve kalite yönetimine yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve sektöre öncülük etmektedir.
BDR Thermea Group Fransa’daki üretim hattını, ardından Danimarka’daki kazan fabrikasını Türkiye’ye taşıyarak Baymak üretim tesislerini tüm grubun tek çelik kazan üretim merkezi haline getirmiştir.
 • 2. TERMO DİNAMİK
Termodinamik 60.000 Kcalh Stokerli Kazan
1992 yılında yıllık 1.000 adet 20.000 – 25.000 ve 30.000 kcal/saat kapasiteli kat kaloriferi kazanı üretimiyle sektöre adım atan Termodinamik; her geçen gün ürün gamını arttırarak 200 çalışanı, 22.000m² alan üzerinde kurulu modern üretim tesisleri ile müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle üretim yapmaktadır. Termodinamik Şirketler Grubu, Türkiye genelinde 500 seçkin bayi noktası ve 250 yetkili servis noktasından tüketicisine ulaşmaktadır.
Katı ve sıvı yakıtlı, doğalgazlı merkezi sistem kazanları, elle yüklemeli ve otomatik sürücülü katı yakıtlı kat kaloriferleri, konvansiyonel, yoğuşmalı ve elektrikli kombiler, hermetik doğalgazlı şofben, termosifon, panel radyatör, termoboyler, ani su ısıtıcı ve split klima çeşitleriyle tüketicisine pratik çözümler sunan Termodinamik Şirketler Grubu, ar-ge ve inovasyon çalışmalarına ağırlık vererek rekabetçi ürünlerle piyasadaki mevcut payını arttırarak yoluna devam etmektedir.
Termodinamik sadece Türkiye’de değil dünya çapında kalitesini ve güvenirliğini ürünleri için aldığı uluslararası standart belgelerinde ispatlamış ve dünya standartlarındaki üretim kapasitesiyle Amerika’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Türki Cumhuriyetleri’ne kadar çok çeşitli pazarlarda ürün satış faaliyetlerini sürdürmektedir.
Termodinamik 2011 yılında, kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarına uygun mal ve hizmet üretimi gerçekleştirdiği için 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesi kapsamında Tüketici Akademisi AB Kalite Ödülü’nü; 2012 yılında ise Türkiye’de hizmet veren her sektörün en iyilerinin belirlendiği 25. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır..
 • 3.EMTAŞ
Emtaş Kalorifer Kazan
Emtaş, 1988 yılında banyo kazanı, mangal kuzine sobaları vb. gibi birçok ürünün fason emaye kaplamasını yapmaya başladı. 1993 yılına gelindiğinde emaye termosifon üretimine başlayan Emtaş, kendi markasıyla termosifon satışına başladı.
Isıtma sistemlerindeki hızlı gelişmeleri yakından takip eden Emtaş, hedeflerini belirlemeye başlayarak, panel radyatör ve kazanlarının üretimini yapmak için yatırımlarına başladı. 2002 yılında başladığı yatırımlarını 2004 yılında hız vererek panel radyatör ve katı yakıtlı alev dönüşümlü kalorifer kazanlarının üretimine başladı.Emtaş 2012 yılında yeni yapmış olduğu yatırımla mevcut bulunan 10.000 metrekare olan üretim alanını 27.000 metrekareye tamamlayarak, panel radyatör üretim hattınıda 2 ye çıkararak üretim kapasitesini yıllık 1.500.000 m.tül e çıkarmış bulunmaktadır.
Isıtma sistemleri pazarının önemli oyunculardan biri olan Emtaş, üretim kapasitesini her geçen gün artırmakta ve bununla beraber yatırımlarını da hiç kesmeden devam ettirmektedir.
Günümüzde Türkiye nin tüm noktalarında Emtaş markalı panel radyatör ve kalorifer kazanlarını bulmak mümkündür. 2010 yılında başladığı ihracatına her geçen gün artan taleplerle dünya çapındada ismini marka haline getirmeye başlamıştır. Hedeflerimiz ısıtma sistemleri konusunda yatırımlarımızla Türkiye ve dünyadaki Pazar payımızı arttırarak sektörde lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktır
 • 4. FELLUCE
Felluce Kalorifer Kazanı

 

Isıtma ve havalandırma sitemleri imalat sanayi, 2005 yılından bu yana kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok, mesken, ev, site, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığı ürünleriyle hizmet vermektedir.
İlk imalatını yaptığımız ürünlerimiz, ülkemizin dört bir yanında gururla “Felluce Isı” etiketini taşımaktadır.
Biz ; İyiyi değil her zaman en iyiyi üretmeyi ilke edinen firmayız.
Verdiği kaliteli hizmeti ile bugün daha da güçlü olarak, faaliyet alanının lideri olma yolunda ilerlemekteyiz.
Firmamız; ısıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, mobil sistem kollektörleri, boylerler, Klima Santrallerinin imalatını, satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Firmamızın bireysel ve Endüstriyel ısı sistemleri üzerinde yapmış olduğu Arge çalışmaları her geçen gün artarak devam etmektedir.
Firmamızca şuana kadar; imalatını yaptığı ısıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, boylerler ve Klima Santralleri Ülkemizin farklı köşelerine pazarlamış, oralara da ürünlerimiz ulaşmıştır.

 

 

 • 5. TOTEM
Felluce Kalorifer Kazanı
ZEYBEKLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LTD. ŞTİ.’nin kurumsal değerleri “iyilik ve güven” üzerine inşa edilmiştir. Hedef, geliştirdiği teknolojiler ile endüstriye, Türkiye sanayisine, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, üretimi ile istihdam yaratmak, insana, doğaya ve hayata değer kazandırmaktadır. 1998 yılında ısıtma sanayi ve taahhüt üzerine kurulan şirketimiz, 2003 yılında bu hedef konumlandırılması doğrultusunda TOTEM markasını inşa etmiştir.
Isıtma sanayisinde “kalorifer bacaları, kat kaloriferi, merkezi sistem, kömürlü kalorifer kazanları ve sıcak su boyleri” şeklinde ürün gamına sahip olan TOTEM, hedefleri doğrultusunda sektörde yeni buluşlara imza atmış ve Türkiye sanayisine armağan etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık’a bağlı Türk Patent Enstitüsü’nden “Endüstriyel Tasarım Tescil” ve “Faydalı Model” belgesi almayı başaran şirketimiz, en son teknoloji makine parkı ile üretim yapmaya, istihdam sağlamaya, ülkemize değer yaratmaya devam etmektedir…
 • 6. ÇETİK
Çetik Manuel 5 Geçişli Kazan 40.000 Kcal h
1986 yılında güneş enerjisi sistemleri ile faaliyete başlayan ÇETİK ISI SANAYİ, doksanlı yılların ortasında ekonomik ısınma çözümleri geliştirmek için AR-GE çalışmaları yapmaya başlamış, 1998 yılında bu çalışmalarından olumlu sonuç alarak, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda aynı yıl içerisinde geliştirdiği katı yakıtlı kazan modelleri ile ısıtma sektörüne girmiştir.

 

Bugün itibariyle 10.000 m² kapalı olmak üzere 13.000 m² fabrika alanı ve 100’e yakın uzman kadrosu ile yılda 10.000 adet kazan üretmekte olan ÇETİK ISI SANAYİ yaptığı yatırımlar ve kalite politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ısıtma sektöründe ilklerin arasına girmeyi başarmıştır.
ÇETİK ISI SANAYİ, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler ve uluslar arası normları temsil etme misyonundadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve son yıllarda kurumsallık konusunda da büyük adımlar atmış olup, üretiminde teknolojinin son imkanlarını kullanarak güvenli, ekonomik, verimli ve patentli geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de aranan marka haline gelmiştir.
Verimlilik ve kalitesini CE, TS EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R, EAC TR TS belgeleri ve Üniversite verimlilik raporları ile kanıtlayan ÇETİK ISI SANAYİ, kaliteli üretimi sayesinde ülkemizle sınırlı kalmayarak Güney Amerika, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgelerinde 60’ı aşkın ülkeye ihracatını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.

 

 • 7.ZÜMRÜT
Zümrüt Kalorifer Kazanı
2001 yılından günümüze ısıtma sistemlerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.
Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m² kapalı alana sahip fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.
Kalorifer ve Doğalgaz kazanlarının imalatını yapan firmamız, ” Dürüst ve Kalite ” ilkesiyle hareket ederek, sizlerin desteği ile sektörün lideri haline gelmiştir.
Ülkemiz standartlarının üzerinde bir üretim ve ürün kalitesine sahip olan firmamız, Ar-Ge çalışmalarına önemli bütçeler ayırmakta ve üretilen her üründe sınırlarını zorlamaktadır.
Yoğun bir test aşamasının ardından tüketicisine ulaşan Zümrüt Isı ürünleri uzun yıllar dayanmak üzere tasarlanmıştır.
Daha az maliyetle daha fazla verim elde edebileceğiniz Zümrüt Isı ürünleri sorunsuz servis ve yedek parça avantajıyla size sunulmaktadır.
 • 8.HİMAK
Himak 150.000 KCAL H Stokerli Kalorifer Kazanı

 

2000 yılında Konya’da kurulmuş olan firmamız toplam 3000 M² alanda son teknoloji makinelerle üretim yapmaktadır. Yıllık 3000 adet değişik ölçülerde kazan kapasitesiyle faaliyet göstermekteyiz. Sanayi tesisleri ve meskenlere ısınmaya yönelik veya endüstriyel diğer amaçlarda kullanılan kömürlü ve katı yakıtlı kalorifer kazanları üretmekteyiz.
Ürünlerimizde 2006 yılından beri CE belgesi mevcuttur. Üretim aşamasında sektörde 1. Sınıf olarak bilinen Ereğli Demir Çelik 17MN4, ST372, HII saçları işlenmekte ve ürünlerde A1 kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Gerilim giderme tavından geçirilmiş nolmalize kazan borusu kullanılan ürünlerimizde üretilmiş mamullerin tümü uzman ekibimiz tarafından çeşitli testlerden geçerek satışa sunulmaktadır.
2018 yılı itibariyle yeni nesil katı yakıt kazanı olan pelet yakıtlı şömine tipi ısıtma sistemlerininde üretimine başladık.

 

Yaygın servis ağımızın olması, satış sonrası hizmetlerin aksamaması ve müşteri memnuniyetinin en yüksek oranda olması için tüm gayretimizi sarf ederek uzman kadromuz, servislerimiz ve bayilerce müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Saygılar sunarız.
 • 9.A.C.R
A.C.R Katı Yakıtlı Kalorifer Kazanı
2009 yılında SEDAT ACAR tarafından kurularak; ısıtma sanayi sektöründe faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine önem veren firmamızın ürettiği standart ve özel ürünlerle kazandığı uzmanlığını üstün kaliteli verimli ve uzun ömürlü ürünler olarak sunmaktadır.
 • 10.ALTUNAY
Altunay Kovali Kalorifer Kazanı

 

Kalorifer kazanlarının imalat ve pazarlanması alanında faaliyet göstermektedir.
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “Firmamız” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.
Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Türkiyenin En İyi 10 Kalorifer Kazanı ( Isıtma Sistemleri )” üzerine 26 yorum

 1. Fevzi Güner says:
 2. Güney Akyüz says:
  • Azbuz says:
 3. eşref karadağ says:
 4. Seyda says:
 5. Pınar Gürbüz says:
 6. Berrin Uçar says:
 7. Pınar says:
 8. Melissa says:
 9. Ali Alkan says:
 10. Kamil says:
 11. leyla says:
 12. Haşim says:
 13. Neşet says:
 14. Neslihan says:
 15. Kamil Sönmez says:
 16. Ertuğrul says:
 17. Amber says:
 18. artuk says:
 19. Katibe says:
 20. can says:
 21. Seyda says:
 22. Melisa says:
 23. Katibe says:
 24. Katibe says:
 25. Muhsin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk