Kapat

Ücretsiz Blogger Temaları 2020

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 1
Abone Ol

Blogger kullanıcıları artık  modern blogger temaları bulma konusunda zorluk çekmiyor. özellikle Sora Templates gibi  tema  üreticileri sayesinde  tıpkı wordpress tarzında  temalar  üretip blogger  kullanıcıların  hizmetine sunuluyor. Blogger temalarının bir avantajı da  temaları ücretli ve ya ücretsiz sürümde kullanabilmeleridir. Footer ‘da  bulunan tema üreticisi linkini kaldırmadığınız sürece  blogger temalarını ücretsiz kullanabiliyor olacaksınız.

2020 Hızlı Seo Uyumlu, AMP Modern Blogger Temaları 

Modern blogger temaları, seo uyumlu blogger temaları, amp uyumlu blogger temaları, adsense ve seo uyumlu blogger temaları ‘ nı bu yazımızda derlemeye çalıştık. Yüzlerce  tema  içerisinden  en güzel görünen ve en  işlevsel olanları seçtik. Hatta bazı temalar , çok populer wordpress temalarının  blogger’ a uyarlanmış  şeklinde  sunulmuş.  Temaları ve demolarını inceledikçe bunu sizler de  farkedeceksiniz. Azbuz.Com olarak bu yazı altında  yeni yazılan blogger temlarını da ekleyeceğiz.

Smag Blogger Teması  2020 

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 2

Smag Blogger Teması  2020 

SMag blogger teması  Sora Templates tarafından yazılan güzel bir blog temasıdır. Herhangi bir kategoride açtığınız  bir blogda  bloogger için  blog temaları  arayışınız var ise  Smag Theme sizin  yardımınıza yetişecek türden. Bir temada aradığınız her şey bu  blogger temasında vardır.

Demo / İndir

 

Plate Blogger Yemek Teması  2020

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 3

Plate Blogger Yemek Teması 

Blogger yemek tarifi  temaları wordpress kadar  kullanılmasa da  yeme içme üzerinde blog yazan  blogger yazarları için bulunmaz temalardan biri  Plate Blogger Theme 2020. Gerek dizayn gerekse yapısal olarak blogger yemek temaları içerisinde seo uyumlu ve  hızı ile benzerlerinden sıyrılan bir blogger teması.

Demo / İndir

 

Sora Viral  

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 4

Sora Viral Blogger Theme 2020

WordPress kullanıcıları BoomBox temasını çok  iyi bilir. SoraViral tema’ da  wordpress boombox temasının blogger’ a  uyarlanmış hali. Görsel olarak boombok temasına  o kadar  çok benziyor ki ilk baktığınızda ayırt etmek bir hayli zor. Ama hem ücretsiz oluşu hem de blogger altyapısı ile  seo uyumlu ve adsense uygun bu tema ile harikalar yaratabilirsiniz. Viral Blogger Temaları içerisinde en güzel tema diyebiliriz.

Demo / İndir

 

Alva ( Blog Teması ) 2020

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 5

Alva Blogger Tema 2020

Alva Blogger Templates 2020 blog yazarları  için son derece kullanışlı bir tema. Portal olarak da kullanılabilir durumda. Temiz, hızlı ve seo uyumlu blogger temaları sevenler alva blogger temasını deneyebilirler.

Demo / İndir

 

Download Hub Teheme Blogger Download Teması

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 6

Download Hub Teheme

Blogger download indirme temaları  nadir bulunur. En güzel blogger download teması için  bu paylaştığımız download  hub theme ‘ yı  deneyebilirsiniz. Film indirme teması, Apk indirme  blogger teması, e – kitap indirme blogger teması olarak kullanımınıza  uygundur diye düşünüyorum. 2020 blogger temaları  içerisinde  en  güzel  download blogger teması diyebilirim.,

Demo / İndir

 

Covid -19 Blogger Teması 2020

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 7

Covid -19 Blogger Teması 

Covid-19 blogger teması özellikle son günlerde  korona  ile ilgili bilgi paylaşan bloglar  için  bulunmaz nimet. Günlük covid verileri, ya da günlük virüs  haberleri  yapan  bloglar yada  yazarların rahatlıkla kullanabileceği, tasarımı hoş bir blog teması. Türkçeye çevrilip çok güzel  niche bir blog  oluşturabilirsiniz.

Demo / İndir

 

Basil Portfolio Blogger Template 2020

Ücretsiz Blogger Temaları 2020 8

Basil Portfolio Blogger Template

Portfolyo Blogger Tema, ya da cv için blogger temaları arayan blogger  kullanıcıları  için tercih edilecek en güzel temalardan biri. CV hazırlama sitelerindense  ve ya  kalifiye bir iş ile mensup iseniz tam size göre. Kişisel yeteneklerinizi, referanslarınızı ve özgeçmişinizi  ekleyerek mükemmel bir cv blogger sitesi kurabilirsiniz.

Demo / İndir

 

E-Book Blogger Template 2020

E-Book Blogger Template

E-Book Blogger Template

E- Kitap blogger teması blogger  e- kitap indirme teması  arayanlar lar  için  en güzel blogger temalarından biri. E- kitap  blogger temaları içinde de en güzel ve  en kullanışlı blogger temalarından biri.

Demo / İndir

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Ücretsiz Blogger Temaları 2020” üzerine 14 yorum

 1. Güzel Sözler says:
 2. türkçe yama says:
  • AZBUZ.ORG says:
 3. Aydan says:
 4. Güler Hakan says:
 5. Haşim says:
 6. Nişanın Sayfası says:
 7. Dila says:
 8. Kağan says:
 9. veysel says:
 10. deniz says:
 11. Kerim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk