Webmaster

Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı

E- Pin Nedir ? 

E pin  oyunlarda  kullanılmak üzere  dijital olarak alınan  oyun parasıdır. Yani kartınızla  oyunlarda  kullanmak üzere dijital para satın alırsınız. Bu  bir oyun için geçerlidir. Özellikle PUBG Mobile , Zula , Counter Strike , VB bir çok  oyunda  bu  dijital  para sistemi geçmektedir. Eğer siz de  bu dijital paraları satmak istiyorsanız öncelikle  bir e-pin satış  sitesi kurmanız gerekmektedir. Fiziksel  bir ürün  olmadığı  için tüm işlemler dijital bir sistemde olacaktır.

Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 - Ücretsiz Oyun Parası Satışı 2

E- Pin Sitesi Nasıl Kurulur ? 

E- Pin sitesi kurabilmek için öncelikle bir  e-pin satış scriptine  ihtiyacınız varıdır. Bu scriptleri  webmaster forumlarından ücretli  olarak satın alabileceğiniz gibi freelancer arkadaşlara özel olarak da yazdırabilme imkanınız vardır. Biz azbuz.org olarak sizin için bu scripti ücretsiz  olarak bulduk .  Aşağıda  detayları ve özellikleri olan bu scripti ücretsiz bir şekilde  indirip kullanmay başlayabilirsiniz.

 

Kurulum Bilgileri
– İlk yapmanız gerekenler her script  kurulumunda   gibi  önce  bir veritabanı oluşturacak ve  bu veritabanına bir kullanıcı ataması yapacaksınız.  SQL yedek dosyasını  php my adminde  içeri aktar yaparak aktarımını yapacaksınız.

inc/database.php dosyası içerisinde yer alan ilgili alanlara veritabanı bilgilerinizi girdikten sonra e-pin yazılımını sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler
– Script PHP 5.6 versiyonunda çalışmaktadır.
– Scriptte karakter sorunu yaşayanlar veritabanı dilini utf8_general_ci olarak değiştirebilirler.
– Türkçe karakter sorunu devam ediyorsa yazılım dosyalarını UTF 8 e çevirmeniz yeterlidir.

 

SCRİPTİ İNDİR 

 

 • Script denenmemiştir.
 • Link çalışmıyorsa ve ya farklı bir durumda yorumlardan bildirin…

İlgili Makaleler

75 Yorum

 1. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda çok yazı okudum ama Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 5. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 6. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 7. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 8. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. İstanbul merkezden ben Marin. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-08-2023 23:19:50

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 13. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 14. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 15. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 16. Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 17. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ücretsiz E-Pin Satış Scripti 2021 – Ücretsiz Oyun Parası Satışı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 18. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 19. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.