Kapat

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 1
Abone Ol

Azbuz.Org olarak sizlere bir çok ücretsiz script tanıtımı ve paylaşımı yaptık. Bugün de yine kaliteli  olduğuna inandığımız bir scripti size tanıtmak ve ücretsiz bir şekilde sunmak istiyoruz. Scriptimiz müşteri takip scripti . Aynı zamanda İş takibi, ve müşteri destek scripti olarak da kullanabileceksiniz.

Müşteri destek ve takip scriptimiz size çok gelişmiş özellikler sunuyor. Kolay kurulumu ve  çok fazla bilgi  gerektirmemesi sayesinde kolaylıkla kurup  kullanabileceğiniz bir müşteri takip sistemi. Scriptin başlıca özelliklerine deyinecek olursak;

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 2

Müşteri Takip Scriptinin Özellikleri

11 Dil Desteği Mevcuttur
Kontrol Panelinde Gelir Ve Gider Kar Grafiği ( Ana Panelde )
İşlerinizi Kolay Bir Şekilde  Takip Etme
Gelir Giderlerinizi Takip Etme
İşlerinizi Kolaylıkla Yönetebilirsiniz
Destek Taleplerini görebilirsiniz.Gelişmiş İşler Menüsü
Müşteri Takibi Bölümü
Destek Talebi Bölümü
Projeler Bölümü
Bileşenler Bölümü
Ödemeler Takibi
Hizmetler Takibi
Raporlar Bölümü

Ayarlar Bölümü ( Demoda Kapatılmıştır görsel ekledim )

Scriptin  Kurulumu 

 • Öncelikle  aşağıdaki  scripti indir butonundan  scriptimizi  indiriyoruz. Daha sonra  eğer tek bir domaine  kuracak isek ( siteismi.com ) direk ana dizine, bir siteye ek olarak  kuracak isek (siteismi.com/klasorismi) yeni bir  klasör içine  indirdiğimiz rardaki dosyaları  atıyoruz.
 • Bu işlemi yaptıktan sonra hostumuzda yeni bir mysql veri tabanı  oluşturuyoruz. Yeni bir  veritabanı kullanıcı da oluşturup  oluşturduğumuz veri tabanına tam yetki ile  erişim veriyoruz. Burada önemli olan veritabanı ismi, veritabanı kullanıcı ismi ve veritabanı kullanıcı şifresini bir kenara not alıyoruz.
 • Daha sonra kuruluma başlıyoruz.;

* Eğer  direk ana domaine kurduysak siteismi.com/install , ek olarak kurduysak siteismi.com/klasorismi/install  şeklinde  tarayıcımıza yazdığımızda karşımıza aşağıdaki  pencere gelecektir.

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 3

Bu kısımda  görüldüğü  gibi  tüm satırlarda yeşil renk ve ok. işareti  var. Eğer kurulumda sizin de  tüm satırlar yeşil ise  ikinci adıma geçebilirsiniz.

 • İkinci adımda sizden ürün etkinleştirme  kodu isteyecektir. Script ücretsiz dağıtıldığı için bu adımı  geçebilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 4

 • Daha sonra database ayarlarını  girmeye başlıyoruz. Önceden  oluşturmuş  olduğumuz mysql  veritabanı ismini, mysql kullanıcı adını ve  o kullanıcıya oluşturduğumuz şifreyi giriyoruz  ve sonraki adıma  geçiyoruz. Aşağıdaki  görselde  olduğu  gibi  alanları dolduruyoruz.

 

 

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 5

 • Sonraki adımda  bizden  bazı bilgileri  doldurmamız isteniyor. Gerekli bilgileri doldurmadan sonraki adıma  geçemiyoruz.  Bu bilgileri de doldurduktan sonra kaydederek sistemi  kullanmaya başlıyoruz. Alttaki görselde  doldurmanız gereken yerleri görüyorsunuz. Alttaki  görselde  benim doldurduğum kadar olan kısmı doldurmamız yeterli…

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 6

 

Scripte Giriş Yapılması

Scripti kurduktan sonra siteadi.com  şeklinde yada  ek olarak kurdu iseniz siteadi.com/klasoradı  şeklinde giriş  yapabilirsiniz. www  kullanıyorsanız onu da ekleyebilirsiniz.

Script  Dil Ayarı ve Diğer Ayarlar

 • Script kurduğunuzda varsayılan dili ingilizce olacaktır. Oturum açtıktan sonra sağ üst köşede kullanıcı simgenizin oradan 11 dilden istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Şifrenizi yine kullancı ayarları  bölümünden  değiştirebilirsiniz.
 • Ayarlar  bölümünü demo’ da kapatmış bulunmaktayım. Eğer ille de ayarlar  bölümünü görmek isterseniz yorumda belirtin mail adresinize  giriş bilgilerini atarım. Alta ayarlar  bölümü görüntüsü ekliyorum.

Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020 7

Logoları Değiştirme 

Varsayılan logolar olarak azbuz.org sitemizin logolarını göreceksiniz. Bunları Değiştirmek için  assets/blueline/images   klasöründeki logo görsellerini değiştirmeniz  gerekmektedir. Dikkat Önemli:  İsimlerinin aynı olması gerekiyor. Görsel isimlerini değiştirirseniz logolarınız görünmeyecektir. 

Demo Adresi Giriş Bilgileri 

Kullanıcı Adı: user

Şifre: password

 

Müşteri takip scriptimizin anlatımı bu kadar. Eğer yazıyı baştan sonra okuduysanız hiç zorlanmadan  kurmuşsunuz demektir. Ben scripti kendim de kurdum denedim. Zararlı yazılım ve ya virüs türevi göremedim. Ama siz scripti kurmadan önce isterseniz virüs taramasından  geçirin. Sonuçta yapımcısı biz değiliz. Biz sadece  ücretsiz bir şekilde sizin faydanıza olacak bir yazılımı paylaşıyoruz. Kurulum  linkleri sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Kurulum Videosu

Müşteri takip scripti  kurulum videosu istiyorsanız  yorumlarda belirtmeniz yeterlidir.

 

DEMO     /  İNDİR 

 

Script hakkındaki soru  görüş ve önerilerinizi yorumlar  bölümünden oluşturabilirsiniz.  Eğer detaylı bir sorunuz var ise soru- cevap  bölümümüzden soru sorabilirsiniz.

Google Gelen Aramalar: Müşteri takip scripti, , ,, online müşteri takibi,müşteri destek scripti,iş takip ve müşteri scripti,

 

Kurulum için 20₺ destek alabilirsiniz.

 

Detaylar ve tüm sorularınız için azbuz.org/iletisim bölümünden  ve  ya yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Ücretsiz Müşteri Takip Scripti 2020” üzerine 4 yorum

 1. Sadet dağıtma sistemleri says:
 2. Mahmut erim says:
 3. Abone says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader