Webmaster

Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium

Seri ilan scripti webmasterler ve  internet ortamında ilan paylaşımı yapmak isteyenler tarafından en çok aranan scriptlerdendir. Seri ilan scriptleri genellikle  çok yüksek  fiyatlardan satışa sunulur. Bugün size paylaştığımız seo uyumlu , responsive seri ilan scripti son derece  başarılı kodlanmış, modern hızlı ve  görsel olarak da sizi tatmin edecek türken bir seri ilan scripti dir.

Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 - Free Premium 2

Seri İlan Script Özellikleri 

» Yenilikçi tasarıma sahip  modern şık bir script.
» % 100 Mobil uyumlu
» İlan eklemelerde sınır belirleme. Sınırlı , sınırsız, üyeliğe göre ilan sistemi..
» Doping Sistemi. Üyeler ilanlarına isterse  doping ekleyebilirler.»Kategorilere ve İllere Göre Listeleme
» Eklenen ilanlar kategorilere ve 81 ile göre listelenir.
» Özel Yönetim ve Kontrol Paneli . Panelden tüm site kontrollerine erişim.» İçerik Yönetimi
» Mağazalar modülü sayesinde mağaza sistemi açabilirsiniz.  Üyeler kendi mağazalarını açıp ürün sergileyebilirler.
» Slayt Modülü sayesinde panelden düzenleme yapabilirsiniz.
» Arama
» Mesajlaşma Sistemi sayesinde üyeler kendi aralarında DM gönderebilirler.
» İlan İçeriği» %100 SEO Uyumluluğu. Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik sitemap.

 

Kurulum Bilgileri 

1- DOSYALARI FTP YE YÜKLEYİN
2- 1 ADET MYSQL VERİ TABANI OLUŞTURUN ( KARAKTER SETİ UTF_8 GENERAL CI )
3- SQL DOSYASINI MYSQL E IMPORT EDİN
4- FTP DE BULUNAN FUNCTIONS.PHP ADMİN KLASORUNDE BULUNAN FUNCTIONS.PHP VE RESİM KLASORUNDA BULUNAN FUNCTIONS.PHP DOSYALARINI KENDİ DOMAİNİNİZE VE BİLGİLERİNİZE GÖRE DÜZENLEYİN
5- RESİM KLASÖRÜNÜN İÇERİSİNDEKİ FILES KLASORUNE CHMOS 777 VERİN
5- Mağaza Açmak için Hosting Panelinden bir subdomain Açıp Açtığın altalana * yapın subdomain yönlendirmesini ise /magaza yapın

DEFAULT ADMİN BİLGİLERİ admin 123321123 tür.

 

Tavsiye Edilen Hosting Özellikleri 

PHP ve Ioncube Sürümü : 5.6
Linux Cpanel Hosting
Wildcard Subdomain Desteği
Mail Port Desteği

 

DEMO  / İNDİR

 

!!Güncelleme:  Scriptin güncellemesini bir forum sitesinde arkadaş paylaşmış. Deneyenler ve çalıştığını söyleyenler çok. Ben sitede dosyaları paylaşmıyorum. Scriptin bulunduğu  foruma  ulaşmak için TIKLAYINIZ 

İlgili Makaleler

66 Yorum

 1. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 2. Konya şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Samsun merkezden ben Kırımlı. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, sağolun 03-02-2024 09:42:30

 5. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda çok yazı okudum ama Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda çok yazı okudum ama Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 13. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 14. Eskişehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 15. Kırklareli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 16. Merhaba,

  Bu ilan scriptini sorunsuz kurdum. fakat ilan’a resim ekleme butonu çıkmıyor.

  Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler

 17. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 18. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ücretsiz Seri İlan Scripti 2020 – Free Premium konusu her zaman ilgimi çekmiştir.