Bilgi

Ucuz Mobil Onay Siteleri

Mobil onayın ne demek  olduğunu  mobil onay nedir ?  isimli makalemizde anlatmıştık. Şimdi  size en ucuz mobil onay nasıl yapılır ? Hangi  site mobil onay konusunda daha  güvenli ve hangi  tür  onay gerektiren uygulamalara bu sayede sms  onay işlemi yapılır bundan bahsedeceğiz.

Ucuz Mobil Onay

Ucuz mobil onay işlemi anca uygun fiyatlara temin edilen sanal  numaralar ile yapılır. Yurtdışındaki sağlayıcılardan en uygun fiyatlara  sanal numara  anlaşması yapılarak bu  işlem size sunulmaktadır. Biz azbuz  mobil onay hizmetleri olarak size en  iyi sağlayıcıdan en  uygun fiyatlara sms onay sistemini sağlamaya çalışıyoruz. Mobil onay işleminde de siz değerli ziyaretçilerimizi  ve müşterilerimizi de üzmeyecek şekilde  fiyatları en makul seviyelerde  tutmayı amaçlıyoruz.

En Ucuz Mobil Onay Hangi Ülkede ? 

Mobil onay  fiyatları ülkeden ülkeye ve servisten servise değişebiliyor. En  uygun fiyatlar ise  Kazakistan ve Rusya ülkelerinde oluyor. Bu ülkeler ana sağlayıcı kapsamında olduğu için sanal numaralarda alım yapacağınız en iyi fiyatlar   bu ülkeler üzerinde olacaktır.

 

Ucuz Mobil Onay Siteleri 2

Mobil Onay Fiyat Listesi 

Bazı mobil onay  fiyatlarına deyinecek olursak;

Facebook kazakistan numaraları : 0,57 krş

Facebook rusya numaraları : 0,80 krş

Whatsapp Kazakistan Numaraları: 1,14 ₺

Whastapp Rusya Numaraları: 1,37 ₺

Kazakistan Numaraları: 1,37₺

Papara Türkiye Onay : 22,47 ₺

 

Mobil Onayda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil onay işleminde en çok dikkat edilmesi  gereken site  güvenilirliğidir. Piyasada bir çok  mobil onay sitesi  çoğalmıştır. Burada  öne  çıkan etken, site görsel ve yapısal olarak gözünüze  hitap ediyor mu, referansları ya da müşterileri var mı ? Daha önce bu işi ne kadar  yapmışlar, canlı destek var mı? , Hangi sağlayıcıları kullanıyorlar? sağlayıcı özellikleri ve bakiyeleri var mı. Sizi sorunlar karşısında mağdur ediyorlar mı?

Bütün bu soruların cevapları  en kaliteli ve en hızlı mobil onay işlemi yapan  tüm  sitelerin cevaplıyor olması gereken sorulardır. Bu noktada azbuz.org olark mobil sms onay sektöründe 2 nci yılımız ve  blog sektöründeki sayısız  zamanımız ile size en  hızlı ve en kaliteli mobil onay işlemini sunmaya gayret ediyoruz.

 

Mobil Onayda Bakiye Yükleme

Onay sitesine bakiye  yüklemek çok basittir. Havale ve ya EFT ile  gerekli banka hesaplarına en az 5 tl olmak üzere bakiye yüklenir. Bakiyeniz havale bildirim  onayınızdan sonra panele düşer ve bir yönetici  tarafından onaylandığında yüklemiş olduğunuz  miktar hemen  hesabınıza yansır.

Kredi kartı ve ya banka kartı ile yapılan ödemelerinizde ise Shopier alyapısını ve apisini kullanarak  güvenle  mobil onay işlemi yapabilirsiniz.

Yüklediğiniz bakiyeler anında hesabınıza geçer ve siz  numara alana kadar hesabınızda kalır.

 

Mobil  Onay Onay Kodu Gelmemesi 

Mobil onay işleminde amaç sanal numara almak , o numarayı ilgili hizmette  telefon numarası  doğrulama alanında  girip  site  paneline doğrulama  kodu gelmesini  beklemektir. Ama bazen doğrulama kodu geç gelir ve  ya hiç  gelmez. Bu durumda  yapılacak işlem  ilk 5 dk içerinde doğrulama kodu gelmiyor ise numarayı iptal etmektir. Bu şekilde numara için harcadığınız rakam bakiyenize  iade  olunur.

Whatsapp Mobil Onay 

Whatsapp milyonlarca insanın  kullandığı sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Eğer bazı whatsapp gruplarına üye olmamız gerekiyorsa ve ya sanalda  çok fazla  tanımadık insan ile görüşme yapıyor isek mobil onay siteleri sayesinde sanal  numara ile whatsapp  kullanabiliriz. Bunun için whatsapp servisimizden  hangi ülke istiyorsak  oradan  whatsapp numarası alabilir direk  kullanmaya başlayabiliriz.

Soru: Whastapp  uygulamamda kendi numaram  var . Sanal numarayı nasıl kullanacağım. Whastapp ta ikinci numara kullanılır mı ?

Cevap: SMS onay ( mobil onay) ile whatsapp numarası aldıktan sonra  bu numrayı kullanabilmek için whastapp busines  kurmanız gerekmektedir. Aynı whastapp  uygulması işletmeler için  olan versiyonudur. Daha  gelişmiş  özelliklere sahit whatsapp busines uygulması ile mobil onay  işlemini gerçekleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Sonuç olarak: Mobil onay işleminde en uygun fiyatlar ile nasıl numara alabileceğinizi konumuzda anlatmaya çalıştık. Eğer herhangi bir servisten sanal numara almak istiyorsanız aşağıdaki linkten üye olup mobil onay işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Mobil Onay Kayıt OL

İlgili Makaleler

30 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Ucuz Mobil Onay Siteleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 10. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Ucuz Mobil Onay Siteleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 13. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu