Sosyal Medya

Ucuz SMS Onay Sitesi – Ucuz Numara Onay

Mobil  onay, bir diğer adıyla  sms  onay sitesi nedir ?  sms onay işlemi nasıl yapılır  bu  konulara  diğer yazılarımızda değinmiştik. Kullanıcılar mobil onay hizmetini bir çok  şekillerde aratabilmektedirler. Arama motorlarında  ucuz mobil onay, ucuz sms onay, ucuz  telefon  onay yazarak  binlerce arama kullanıcılar  aramları sonucunda en mobil onay sistemlerine  ulaşabiliyorlar. Peki  tekrar özetleyecek olursak  …

Ucuz SMS Onay Sitesi - Ucuz Numara Onay 2

Mobil Onay Nedir ? 

Mobil onay  işlemi   kullanımlık sanal  numaralar satın alınarak, çeşitli sosyal medya ve ya mobil uygulama  hesaplarında  bir kerelik  onay  kodu ile yapılan mobil hat doğrulamasıdır. Mobil onay , bir diğer adı  ile sms  onay işlemi  sanal numaralar ile  alındığı için sizi zararlı siteler ve içeriğinin ne  olduğunu bilemediğiniz platformlardan  koruyacaktır.

 

SMS Onay işlemi hangi platformlarda olur ? 

SMS onay yani telefon onay işlemi bir çok sosyal medya uygulaması, mail  uygulamaları, mobil uygulamalar  ve içeriği belirtilmemiş siteler üzerinde alınabilmekte olup  fiyatları 0,40 kuruş  ila  30 ₺  arasında değişebilen  ülke ve hizmet şekillerinden seçilerek  yapılabilir. Pek bu telefon onay işlemi ile  hangi uygulamalarda doğrulama yapılır ?

 

Google / Youtube Telefon Onay  

En çok kullanılan servisleren biri olan google  mobil onay hizmetini hızlı bir şekilde  yapabilirsiniz. Google sms  onay yaparak hem google servislerini, youtube  servislerini ve gmail servislerini sorunsuz  bir şekilde  kullanabilirsiniz. Birden fazla  google hesabı açmak istiyorsanız  google sms onay servisi tam sizin ihtiyacınızı karşılayacak cinsten.

 

Facebook Mobil Onay 

Facebook milyonlarca insanın kullandığı sosyal medya  uygulamasıdır. Birden fazla  facebook hesabı açmanız gereken  durumlarda  sizden mobil doğrulama isteyecektir. Facebook mobil doğrulama kodunu almanız  için de sisteme , başka bir facebook hesabında  tanımlı olmayan bir telefon numarası  girmeniz istenecektir. Tam bu anda devreye facebook  sms  onay hizmeti girmektedir. Sanal numaranızı alarak istediğiniz kadar facebook hesabı açabilirsiniz.

 

İnstagram Mobil Onay

Birden  fazla insatgram hesabı açak , hem de  bunu  mobil onaylı instagram hesapları ile yapmak artık eskisi kadar zor değil. İnstagram mobil onay sayesinde  bir kerelik sanal  numaralar ile instagram hesabınızı kolaylıkla açabilirsiniz. İnstagram sms onay  hizmeti diğer servislere  göre daha az maliyetli bir sistemdir.

 

Whatsapp Mobil Onay 

Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulması olan whatsapp ‘ta  ön planda  telefon numaranız vardır. Telefon numaranız karşı tarafı tanıyor olsanız da olmasanız da görünecektir. Sizi istemediğiniz kişilerle konuşmaktan ya da telefon numaranızı görmek istemediğiniz kişiler ile whatsapptan mesajlaşmak istiyorsanız  whatsapp fake  numara almanız gerekecetir. Bu konuda da sizin  imdadınıza  mobil onay hizmeti  yetişiyor. Sanal numara alarak whastapp ta tanımladığınızda  mobil  onay panelinize  gelen doğrulama kodu yardımı ile whastapp numaranızı istediğiniz ülkeden alarak  kullanmaya başlayabilirsiniz . SMS onay servisleri  içerisinde en çok  kullanılan servislerden biri de whatsapp telefon doğrulama, whatsapp mobil onay sistemdir.

Ucuz SMS Onay Sitesi - Ucuz Numara Onay 3

Telegram Mobil Onay 

Whatsapp tan sonra en çok  kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması şüphesiz telegramdır. Telgram özellik bakımından  whastapptan daha  üstün  olduğu için  daha  çok kullanıcı potansiyeli vardır.  Gerek  telegram grupları, gerekse telegram botlarının işlevselliği neticesinde insanlar birden fazla  telegram hesabı açmak isteyebilir. Bu durumda  telegram  mobil onay hizmeti sayesinde  sanal numara ile telegram hesapları açabilirsiniz.

 

Pinterest Mobil Onay

Pinteres mobil onay hizmeti bir ara çok yaygındı. Pin – to pin sitelerin çoğalması dönemlerinde  herkes yeni pinterest hesapları açmak için pinterest telefon onay hizmetini sıkça  kullanıyordu. Şimdi her ne kadar eskisi  kadar revaçta olmasa da  pinterest onay  hizmeti hala en  çok aranan  mobil onay  hizmetleri arasındadır.

 

Papara Mobil Onay 

Papara servisinde  telefon doğrulama yapabileceğiniz sms onay  yani telefon onay servisidir. Tek kulanımlık sanal  numaralar  ile papara  mobil onay işlemlerinizi  kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 Diğer  mobil Onay Servisleri

Bunların yanında  onlarca servis ve ülke  seçenekleri ile mobil onay işlemini sanal numaralar alarak yapabilmenize  olanak sunan azbuz mobil onay servisimizi  kontrol edebilirsiniz. Dünyda da en  çok tercih edilen  sms  doğrulama kodu sağlaycıları ile çalışan mobil onay birimimiz size 7 gün 24 saat mobil onay  hizmeti vermeye gayret etmektedir.

SMS onay servislerimiz her zaman  günceldir. 2 dakikanızı  ayırarak üye olabilir ve 5 dakika içerisinde  istediğiniz ülkeden ve istediğiniz mobil onay  hizmetinizi  yapabilirsiniz.

 

Whastapp Türkiye Sanal Numara

Sistemimizde whastapp  Türkiye sanal  numara hizmeti de  bulunmaktadır. Tüm ayrıcalıkları görmek ve hemen mobil sms onay  hizmeti almak için aşağıdaki  linkten  üye olabilir ve  mobil doğrulama yapmaya  başlayabilirsiniz.

 

MOBİL ONAY , SMS ONAY, TELFON ONAY 

İlgili Makaleler

63 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ucuz SMS Onay Sitesi – Ucuz Numara Onay konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. İstanbul şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. Ucuz SMS Onay Sitesi – Ucuz Numara Onay konusunda çok yazı okudum ama Ucuz SMS Onay Sitesi – Ucuz Numara Onay konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. Artvin merkezden ben Demet. Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-03-2024 15:18:40

 5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 6. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Çanakkale şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 11. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 12. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 13. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 14. Ardahan merkezden ben Pınar. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-01-2022 09:51:29

 15. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ucuz SMS Onay Sitesi – Ucuz Numara Onay konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 16. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 17. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 18. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar