istanbul masöz
Webmaster

Website Analiz & Seo Analiz Scripti

Bu yazımızda size  seo analiz scripti ya da diğer arama adı ile website analiz scripti  tanıtacağız. Websitenizin  seo analizini çıkarmanıza yarayan ya da sizi  ziyaret edenlere  website analiz raporu sunmaya yarayan bu script sayesinde bir çok analiz aracının  yaptığı  işlemleri tek bir uygulama ile yapabileceksiniz.  Scripti kullanması da bir o kadar  basit.  Kullanıcılar  websitelerini  yazıyor sistem otomatik olarak  onlarca kriterde  ücretsiz seo analiz raporu çıkarabiliyor.

Website Analiz & Seo Analiz Scripti 2

 

Eğer  webmasterler ya da seo üzerine  bir siteniz var ise  bu ücretsiz seo analiz aracı tam size göre. Müşterilerinizi  ve ya ziyaretçilerinizi sitede tutmak ve  daha çok müşteri çekmek için seo analiz scriptini kurabilirsiniz.

Website Analiz & Seo Analiz Scripti 3

Seo Analiz Scripti ÖZellikleri 

Ücretsiz seo analiz scripti  sayesinde  aşağıdaki  maddelerde  bulunan tüm özelliklerde seo analiz raporu alabilirsiniz. 

Website Meta Başlığı
Meta Açıklaması ve Anahtar Kelimeler
Başlıklar uyumlu mu?
Google Önizlemesi
Eksik Resim Alt Özelliği
Anahtar Kelimeler Bulutu
Anahtar Kelime Tutarlılığı
Metin / HTML Oranı
GZIP Sıkıştırma Testi
WWW / WWW OLMAYAN Çözüm
IP Canonicalization
XML Site Haritası
Robots.txt
URL Yeniden Yaz
URL’lerde alt çizgiler
Gömülü Nesneler
Iframe Kontrolü
Alan Adı Tescili
WHOIS Verileri
Dizine Alınmış Sayfa Sayısı (Google)
Geri Bağlantı Sayacı
URL Sayısı
Favicon Testi
Özel 404 Sayfa Testi
Sayfa boyutu
Web Sitesi Yükleme Süresi
PageSpeed ​​Insights (Masaüstü)
Dil kontrolü
Domain Kullanılabilirliği
Yazım hatası durumu
E-posta Gizliliği
Güvenli Gezinti
Mobil Uyumluluk
Mobil Önizleme Ekran Görüntüsü
Mobil Uyumluluk
PageSpeed ​​Insights (Mobil)
Sunucu IP’si
Sunucu Konumu
Barındırma Hizmeti Sağlayıcı
Hız İpuçları
Google analitik
W3C Geçerliliği
Belge Türü
Kodlama
Facebook Beğeni Sayısı
PlusOne Sayısı
StumbleUpon Sayısı
LinkedIn Sayısı
Tahmini Değer
Alexa Küresel Sıralaması
Ziyaretçi Yerelleştirme
Sayfa İçi Bağlantılar
Bozuk bağlantılar

Kurulum  desteği için yorumlardan yazabilirsiniz.

DEMO   / SCRİPT İNDİR

İlgili Makaleler

32 Yorum

  1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

  2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  4. Zonguldak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  6. Website Analiz & Seo Analiz Scripti konusunda çok yazı okudum ama Website Analiz & Seo Analiz Scripti konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  7. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  9. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Website Analiz & Seo Analiz Scripti konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  10. Afyon şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu