istanbul masöz
Bilgi

Whatsapp Geçici Fake Numara Nasıl Alınır ?

Whatsapp  milyonlarca insanın kullandığı online  mesajlaşma programıdır. Whatsapp uygulaması için kendi  telefon numaramız üzerinden onay kodu alarak  görüşmelerimizi  ya da mesajlaşma işlemlerimiz kendi  mobil numaramız üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Ama tanımadığı bir çok kişi ile muhatap olan ticaret mensupları, forum  üyeleri çoğunlukla  kişisel kullandıkları whatsapp  numarasını iş  için  kullanmak istemiyorlar. Bu durumda ya ayrı bir fiziksel simkart  ve telefon almamız gerekiyor, ya da geçici  sanal  numaralar ile whatsapp  onayı alıp  o numarayı kullanmanız gerekiyor. Bu işleme de  whatsapp mobil onay  işlemi deniliyor.

 

Fake Whatsapp Numara Almak

Sahte  whatsapp, fake whatsapp diye tabir edilen  numaralar aslında numara onay  siteleri tarafından sağlanan sanal numaralar alarak  whatsapp  kullanma işlemidir.  Peki  bu numaralar nereden ve  nasıl temin edilir   Whatsapp onay  için  numara almak kolaydır.  Azbuz Mobil Onay bölümüne  giriyoruz. 2 dk da üye  olup  bakiye yüklemesi gerçekleştirdikten sonra whatsapp  bölümüne girip  ülke seçimi  yaparak  numaramızı  alıyoruz.

Aldığınız numara size whatsapp  kodu gelmesi  için ( yani whatsappta kullanacağınız numara ) gerekli olan numaradır. Bu numarayı hangi ülkeden aldıysak o ülkenin  kodunu seçip numarayı whatsapp uygulamamıza giriyoruz.  ( whatsapp busines kullanmanızı öneririm )

Daha sonra  onaya gönderdiğimizde gelen doğrulama kodu telefonunuza mesaj olarak değil de azbuz mobil onay sitesine  panelinize  düşecektir. Sonra o kodu alıp whatsappa girdiğinizde  işlem tamamdır . O numarayı  kapana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Whatsapp Geçici Fake Numara Nasıl Alınır ? 2

Whatsapp Busines Nedir ? Nasıl Kullanlır ? 

Whatsapp busines whatsapp uygulamasının işletme sürümüdür. Kullanım açısından whatsapp tan çok farkı yoktur. Sadece işletmelerin  kullanımını kolaylaştırmak adına ilave bir kaç özellik vardır. Bunlardan en  kullanışlı olanı;  hızlı cevaplar ve katalog özelliğidir. Whatsapp sanal numara ile bu özelliklerin  tümünü birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca whatsapp busines ile normal whastapp uygulamanızı aynı telefonda aynı anda kullanabilirsiniz.

 

Whatsapp Sahte Numara Yasal Mıdır ? 

Whatsapp mobil onay işlemi yasaldır. Siz bedelini ödeyip bir sanal numara almaktasınız. Burada yasal olmayan bu numarayı ne amaçla kullanacağınızdır. Whatsapp yabancı numara alıp bu numarayı dolandırıcılık, şantaj, ara bozuculuk vb kötü bir işte kullandığınızda bu şuç teşkil etmektedir ve numara kayıt ip adresinizden mutlaka kimlik bilgilerinize ulaşılabilmekte olduğunuzu unutmamanız gerekmektedir. Siber suçlar bölümü en kısa sürede kapınızı çalacaktır.

 

Whastapp Numara Aldım Kapandı 

Whastapp için mobil onay işleminin garantisi  bulunmamaktadır. Whastapp onay için aldığınız numara 1 günde de kapanabilir, hiç kapanmadan yıllarca da kullanılabilir. Bu tamamen şans işidir. Ama illegal bir işlem yapmadığınız ya da çok numara değiştirmediğiniz sürece kapnamyacaktır.

 

Whastapp Sanal Numara Alamıyorum  ? 

Eğer numara alıyorsanız kod geldiği halde whatsapp uygulamasına girdiğinizde whatsapp tarafından kara listeye alınmışsınız demektedir. Bu durumda farklı bir telefon ya da tablet kullanıp internet sağlayıcınızın ip adresini değiştirerek tekrar denemeniz gerekmektedir.

 

Whatsapp için özel yurt dışı numarası almak istiyorsanız TIKLAYINIZ 

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  2. Bitlis şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu