Oyun

WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı

WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı

WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı 2

 

Yayıncı 2K geliştirici Visual Concepts tarafından biz oyun severlere sunulacak olan güreş oyunu WWE 2K23 için yeni bir fragman yayınlandı. Your Time is Now isimli yeni fragman oyunun WarGames modunu bizlere sunuyor.
WarGames modu oyuncuları kafes içerisine koyuyor
WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı 3
Yeni yayınlanan fragman ile tanıtılan WarGames isimli mod, oyuncuları çelik bir kafesin içerisine dahil ediyor. Biz oyuncular olarak bu mod ile birlikte kafes içerisinde üçe üç yahut dörde dört olarak oynayabilecek. Bunun yanı sıra bu modu tek oyunculu yahut çok oyunculu olarak deneyimleyebileceğiz.
Fragman öte yandan WWE Muhteşem Yıldızlarını gösteriyor. Bu yıldızlar ve efsaneler ortasında John Cena, The Rock, Bianca Belair, Logan Paul, “The Undertaker,” Rhea Ripley, Bobby Lashley ve daha fazlası yer alıyor.
Diğer taraftan WWE 2K23 oyununa PC’de sahip olacak oyuncular bu güreş – spor oyununun eski kuşak sürümünü deneyimleyecek.
WWE 2K23, 17 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
WWE 2K23 WarGames Modu fragmanı

 

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu