Kapat

Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Abone Ol

1944 yılında Türkiye’ de kurulan banka, Türk vatandaşlarının daha kolay şartlarda ev sahibi olabilmesi imkanını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Temel prensibi bu olan banka, Çukurova Holding’ in TMSF’ ye olan borçları nedeni ile Q hisselik payıyla Koç Holding grubundan, Koç Finansal Hizmetler’ e satılmıştır. Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı ve Kredi Bankası A. Ş. bankalar arasında da Türkiye’nin 5. Büyük bankasıdır.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri yetkililerine danışarak bankanın sağladığı avantajlar, kampanyalar ve duyurularla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal bankacılık alanında mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM ve şube bankacılıkları ile bankacılık sektörünün her konusunda sizlere hizmet sunmaktadır. Yapı Kredi iletişim adresi olan genel merkez ofisi Levent- İstanbul ve bankacılık üssü Kocaeli’nde bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Online danışabilir ya da sistemin sunduğu başvuru formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. BDDK tarafından denetlenen banka, ithalat ve ihracata yönelik çalışmalarıyla da sizlere hizmet sağlamaktadır. Yapı Kredi web sayfası üzerinden hesaplama araçları tablosuna girerek kredi taleplerinizi, faiz seçeneklerini, ödeme yöntemlerini öğrenebilir, işlemleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Swift, EFT, havale işlemlerini yapabilir ve işlem ücretlendirmelerini öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi telefon numarası 444 0 444 ve 0850 222 0 444’ ü arayarak çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşebilir, sesli yanıt sistemiyle de işlem yapabilirsiniz.

Odebank yazımız için devam ediniz.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 3 yorum

  1. Mümtaz says:
  2. Berrin says:
  3. Muhsin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER
    Reklam & Sponsorluk
    ajax-loader