Bilgi

Yazı Fontu İsmini Nasıl öğrenebiliriz ?

Yazı Fontu Bulma

Grafikerler ve ya reklam tasarım işi  yapanların en  çok karşılaştığı sorunlardan biri  gelen işlerde yazı fontunun hangisi  olduğunu belirlemektir. Gelen işlerde ve ya yapılan daha  önceki  işlerde  kullanılan  yazı fontunu bulmak için onlarca deneme yapmak zorunda kalabiliriz.

Aşağıda vereceğim  kaynak site sayesinde hangi  yazıda kullanılan fontun  hangi isimde olduğunu öğrenebilirsiniz.

Site Kullanılır

Elimizde bir logo  var  diyelim. O logoyu aşağıda verdiğim  siteye  yüklüyorsunuz site size o logoda  kullanılan yazı tipi  hangi isimde ise size o ismi veriyor. Bu şekilde yazı fontu ismi öğrenmek o kadar  kolay hale geliyor.

 

Yazı Fontu Öğrenme

 

 

Yazı Fontu Bulma

 

İlgili Makaleler

35 Yorum

 1. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Yazı Fontu İsmini Nasıl öğrenebiliriz ? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 4. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 5. Ardahan şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 6. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Sinop merkezden ben Melisa. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-10-2021 09:09:46

 9. Denizli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 10. Iğdır şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu