Bilgi

Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon

Yk Games tarafından geliştirilen yazıları sese dönüştürme programı şu an google play store ‘da ücretsiz olarak sunulmakta. Reklamsız  pro versiyon ile sizlere ücretsiz olarak suan  Yk Games ‘in tek ricası google play store ‘da olumlu geri bildirim yapmanız. Yazdığımız yazıları sese dönüştüren  bu  uygulama sayesinde  kendi sesinizi kullanmadan yazı  seslendirebilir. Youtube  ve ya farklı  sosyal medya kanalları için telifsiz  ses  kaynakları oluşturabilirsiniz.

Çeşitli ve  onlarca aksan içeren yazıyı sese çevirme uygulaması sayesinde  onlarca  ücretli uygulamayı bir kenara bırakıp  kolay arayüzü ve kullanım  kolaylığı olan bu uygulamayaı tercih edeceksiniz.

Bu uygulama ile yazıyı sese dönüştür.

yazıyı sese çevirme programına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Oluşturulan sesleri mp3 olarak kaydedin. Aksan indir seçeneği ile, benzersiz bir yazıyı sese dönüştürme deneyimi yaşayın. İnternet olmadan !

Bir kaç adımda yazıyı sese çevirme işlemi nasıl yapılır ?

Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon 2– Yazıyı sese dönüştürmek istediğinizde isterseniz aksan indir bölümünden ilk olarak size en uygun sesi seçin. Ana menüde istediğiniz dile tıklayın. Yazıyı sese dönüştürmek istediğiniz metni yazın. bu tür tts uygulamalarında olmayan özelliklerden, ses kalınlığı ve ses hızı bölümlerini girin. İndir butonuna basın. İstediğiniz dosya adını girin (sonuna mp3 yazmanıza gerek yok tts uygulaması otomatik yapıyor). Ve son olarak “Kaydet” tuşuna basın. yazıyı sese çevirme İşlemi bu kadar basit. Kayıt edilen mp3 dosyaları, cihazınızın dosyalarım içinde text to speech pro klasöründe muhafaza edilir.

Uygulama Özellikleri:

★ Bir çok dil seçeneği.
★ mp3 şeklinde ses dosyalarınızı cihazınıza kaydedin.
★ Farklı Özellikler (ses kalınlığı, konuşma hızı)
★ Reklam yok.
★ Kullanıcı dostu arayüz.
★ Birçok faklı sesler. (English, Chinese, French, Germany, Italy ve daha fazlası)
★ Cihaz sesi vardır.
★ Tablet desteği vardır.
★ İnternetsiz çalışma özelliği.
★ Aksan İndirme (her dilde birden fazla aksan bulunmaktadır)

 

Uygulama içi Gerekli İzinler:

DEPOLAMA İZNİ – Oluşturulan ses dosyalarını cihazınıza kaydedebilmesi için depolama izni vermeniz gerekmektedir.

Uygulamayı İndir 

 

İlgili Makaleler

50 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 5. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 6. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 7. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 8. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 9. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 10. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 12. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 13. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 15. Yazıyı Sese Dönüştürme Android Uygulama Ücretsiz Pro Versiyon konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 16. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 17. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz