EğitimSosyal Medya

YKS 2020 – 2021 Telegram Grupları

 

YKS 2020 – 2021 Telegram Grupları

YKS Telegram  grupları sayesinde YKS 2021 de  girecek  öğrenciler için  güncel bilgi paylaşımları, soru  çözümleri ve sohbet etme  imkanı bulacaklardır. YKS telegram grupları aynı zamanda  YKS 2021 sınavı için soru ve test önerileri bulabileceğiniz kaynak arşivler  sunmaktadır. Gruplara  katılarak bilgi paylaşımları soru çözümleri ve bir çok yararlı bilgiye anında  ulaşabilirsiniz.

Gruplara  katılmak için katılmak istediğiniz YKS 2021 Tlegram grubu nun seçin. Link yönlendirme  penceresini geçtikten sonra sizi direk  gruba yönlendirecektir.

 

 Güncel YKS Telegram Yardımlaşma Grupları 

YKS~2020~   gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS 2021 PDF & SORU ÇÖZÜMÜ gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS 2020 DOSYA PAYLAŞIM gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS SORU ÇÖZÜM GRUBU – TAVSİYE gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS-Tarih-Felsefe-Türkçe gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS 2020 PDF gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS Eğitim Kaynakları gruba  katılmak için tıklayınız 

2020 YKS DOSYA PAYLAŞIM gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS NOTLARI gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS SORU GRUBU gruba  katılmak için tıklayınız 

YKS PDF ARŞİVİ gruba  katılmak için tıklayınız 

 

Kendi numaranız ile  telegram yada whatsapp hesabı istemiyorsanız tek kullanımlık numara alarak gizli telegram adresi açabilirsiniz. Numara almak için TIKLAYINIZ

 

Bu tür telegram grupları sayesinde  bilgi paylşaımlarında  bulunabilirsiniz. 2021 YKS  telegram grupları yardımlaşma ve bilgi  paylaşım amaçlı gruplardır.

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. eğitim ve öğretmen üzerine bir makale paylaşıyorum umarım faydalı olur..
  Öğretmen Olmak;
  Devlet Eğitim kurumlarında ve özel eğitim kurumlarında öğrencilere dersler vererek onları yetiştiren ve onlara rehberlik eden kişilere öğretici(yada öğretmen diyoruz.)
  Öğretmenler hangi branş dallarından mezun olmuş ise o dalda öğrencilere eğitim verir.Eğitim çocuklarda çok küçük yaş da daha henüz okula başlamandan önce aile tarafından belirli eğitim yaşına gelene kadar anneler ve babalar birer yetiştiren,öğreten eğitimci olarak öncelikle konuşma yeteneği konusunda aile birinci faktördür.
  Daha sonra okul çağına gelen çocuklarımız devlet okullarına kayıtları yapılarak okuma yazma eğitimi alarak ilk kez “okuyorum yazıyorum” düşüncesi ile öğrenim görerek bu başarılarının mimarı öğretmenlerine borçludurlar.
  Öğretmenlerimizin eğitim için harcadıkları emeğin değeri sorulmaz.Hayatları boyunca yüzlerce öğrenci okutup yetiştiren öğretmenlerimizin dünyası öğretmen,veli ,öğrenci arasında en iyi bağı oluşturmak açısından çok önemlidir.Bu ortak bağ iyi olursa başarıda muhakkak gelecektir.
  Eğitim veren okul öğretmenlerimizin dallarını yazalım
  -anokulu öğretmeni
  -anasınıfı öğretmeni
  -birinci sınıf okuma yazma öğretmeni
  -ortaokul öğretmenleri
  -lise öğretmenleri
  -üniversite öğretim görevlileri,
  Bir ömür boyu eğitime devam edecek olan öğretmenlerimizin dünyası her halde bu şekildedir diye düşünmek gerekir sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu