Kapat

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 1
Abone Ol

Zonguldak ilimiz Batı Karadeniz bölgesinde  bulunan, Bartın, Düzce, Karabük illeri  ile komşu olan  bir ilimizdir. Son sayımda  nüfusu 422 bin civarlarında olan Zonguldak ilimiz emek ve maden  şehri olarak da bilinmektedir. İldeki kömür madeni nedeni ile  Karaelmas ile  özdeşleşen Zonguldak’ ta evlere ek iş veren firmalar, ve Zonguldak’ ta evde ek iş ilanları  konularını  inceleyeceğiz.

Zonguldak  ilimiz Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli ve  Kozlu olmak üzere 7 tane  ilçesi bulunmaktadır.

 

Zonguldak Merkez Evlere Ekiş Veren Firmalar

Zonguldak’ ta  geçim kaynağı  geçmişten bugüne  gelene kadar %90 maden olmuştur. Yörenin erkekleri madende çalışmış  kadınlar ise  ev işleri ve  çocuk  büyütmek ile  meşgul olmuşlardır. Lakin günümüzde artık gençler maden ocakları yerine  eğitim  odaklı değişik işlerle  meşgul olmuşlardır. Bayanlarda da artık daha sosyal ve dışarıya dönüş işlere daha çok ilgi çeker olmuşlardır.

Zonguldak’ ta evlere iş veren firmalar vardır. Merkez ‘de genellikle evlere montaj ve toparlama işleri verilmektedir. Bu işler çoğu ilde  olduğu  gibi;

  • Nikah şekeri paketleme işleri,
  • Perde dantel dikme işleri
  • Tekstil iplik temizleme işleri
  • Sayma ve  Paketleme İşleri
  • Davetiye Katlama ve Zarflama  İşleri
  • Sütyen Kopça Dikim İşleri
  • İplik Temizleme İşleri

Yukarıdaki gibi  işler Zonguldak’ ta evlere ek iş  olarak verilen işlerdendir. Bulunduğunuz bölgede evlere ek iş veren firmalar ile temasa geçebilirsiniz.

 

Zonguldak Ek İş  Ne Kadar Kazanırım,

Evlere ek iş veren firmalar genellikle iş  başına ve ya  parça başına ödeme  yapmaktadırlar. Zonguldak’ ta evlerde ek iş yaparak haftalık  500 ile  1000 TL arasında  bir kazanç elde edebilirsiniz. Evde ek iş yaparak para kazanmak  size  ve beraber çalıştığınız ekibin performansına bağlıdır.

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 2

Çaycuma’ da Evlere Ekiş Veren Firmalar

Çaycuma İlçesi 91569 nüfuslu bir ilçe  olup Bartın tarafında  yakın olan bir ilçedir. Çaycuma’ da  daha  çok tekstil  üretim firmaları  bulunmaktadır. Bu nedenler Çaycuma’ da evlere ek iş  veren firmalar genellikle tekstil atölyeleridir. Tekstil atölyeleri  ufak ve zaman harcayacak işleri evlere ek iş olarak  vermektedir. Çaycuma ‘da evlerde ek iş  yapanlar da  bu işleri günlük olarak alıp ödemelerini de haftalık ya da aylık olarak alabilmektedirler.

Çaycuma’ da  bulunan matbaa ve basım  firmaları da  evlere ek iş  olarak  katlama ve  paketleme işleri de  verilebilmektedir.

 

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 3

Devrek Evlere Ekiş Veren Firmalar

Devrek Evlere Ek iş Veren Firmalar 

Devrek İli  Bolu  yolunda  57,583 nüfuslu şirin bir ilçedir. İçinden geçen Devrek Çayı’ da ilçeye ayrı bir güzellik  katmaktadır. Devrek ilçesi  Devrek Meslek Yüksek Okulunun  açılmasının ardından biraz daha kalkınarak daha sosyal bir ilçe  olma konusunda  güçlü adımlar atmıştır.

Devrek İlçesine Çaycuma’ da olduğu  gibi  tekstil firmaları, küçük tekstil atölyeleri ve bazı paketleme firmaları evlere ek iş  vermektedir. Devrek’ de evlerde ek iş yapmak isteyen bayanlar  genellikle bu tekstil firmaları ile iletişime geçerek evlere ek iş almaktadır.

 

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 4

Ereğli Evlere Ekiş Veren Firmalar

Kdz. Ereğli  Evlere Ek iş Veren Firmalar 

Ereğli ilçesi Düzce tarafında Zonguldak’ ın en büyük ilçesidir. Hatta ilçe sakinleri  ” nerelisiniz ? ” sorusunda Zonguldak değil de  Karadeniz Ereğli cevabını  verecek kadar kendilerini Zonguldak’ tan soyutlamış durumdadır.  Ereğli 175,605 nüfuslu  Gemicilik Sanayi, Demir Çelik Sanayi ve  Otomotiv konularında  gelişmiş bir ilçedir.

Ereğli ‘de evlere ek iş veren firmalar daha çeşitlidir. Bunların başında paketleme firmaları ve  tekstil firmaları  gelmektedir.

Eğer Zonguldak Sınırlarında ikamet ediyorsanız ve  evde ekiş  yapmak istiyorsanız yorum yaparak kaydınızı bırakabilirsiniz. Cep telefonu  yazmamanızı rica ederim. Mail adresiniz yayınlanmayacak şekilde  kaydınız alacaktır.

Zonguldak sınırları  içerisinde  iş yeri sahibi  iseniz ve  evlere ek iş veriyorsanız ;

Firma İsmi:

Açık Adres:

Telefon / Mail adresi:

Verdiğiniz İş Çeşitleri: 

Bilgilerini bize yazarsanız ilanınız  ücretsiz olarak bu sayfada yayınlanacaktır. Bu şekilde siz evlere ek iş verecek çalışanlar bulabilir,  Zonguldak bölgesinde evlere ek iş almak isteyenler de aradıkları iş ilanlarına ulaşabilirler…

 

Dikkat: Evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek  hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde  155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader