İş Fikirleri

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Zonguldak ilimiz Batı Karadeniz bölgesinde  bulunan, Bartın, Düzce, Karabük illeri  ile komşu olan  bir ilimizdir. Son sayımda  nüfusu 422 bin civarlarında olan Zonguldak ilimiz emek ve maden  şehri olarak bilinmektedir. İldeki kömür madeni nedeni ile  Karaelmas ile  özdeşleşen Zonguldak’ ta evlere ek iş veren firmalar, ve Zonguldak’ ta evde ek iş ilanları  konularını  inceleyeceğiz.

Zonguldak  ilimiz Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli ve  Kozlu olmak üzere 7 tane  ilçesi bulunmaktadır.

 

Zonguldak Merkez Evlere Ekiş Veren Firmalar

Zonguldak’ ta  geçim kaynağı  geçmişten bugüne  gelene kadar %90 maden olmuştur. Yörenin erkekleri madende çalışmış  kadınlar ise  ev işleri ve  çocuk  büyütmek ile  meşgul olmuşlardır. Lakin günümüzde artık gençler maden ocakları yerine  eğitim  odaklı değişik işlerle  meşgul olmuşlardır. Bayanlarda da artık daha sosyal ve dışarıya dönüş işlere daha çok ilgi çeker olmuşlardır.

Zonguldak’ ta evlere iş veren firmalar vardır. Merkez ‘de genellikle evlere montaj ve toparlama işleri verilmektedir. Bu işler çoğu ilde  olduğu  gibi;

 • Nikah şekeri paketleme işleri,
 • Perde dantel dikme işleri
 • Tekstil iplik temizleme işleri
 • Sayma ve  Paketleme İşleri
 • Davetiye Katlama ve Zarflama  İşleri
 • Sütyen Kopça Dikim İşleri
 • İplik Temizleme İşleri

Yukarıdaki gibi  işler Zonguldak’ ta evlere ek iş  olarak verilen işlerdendir. Bulunduğunuz bölgede evlere ek iş veren firmalar ile temasa geçebilirsiniz.

 

Zonguldak Ek İş  Ne Kadar Kazanırım,

Evlere ek iş veren firmalar genellikle iş  başına ve ya  parça başına ödeme  yapmaktadırlar. Zonguldak’ ta evlerde ek iş yaparak haftalık  500 ile  1000 TL arasında  bir kazanç elde edebilirsiniz. Evde ek iş yaparak para kazanmak  size  ve beraber çalıştığınız ekibin performansına bağlıdır.

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 2
Çaycuma’ da Evlere Ekiş Veren Firmalar

Çaycuma Evde Ekiş Veren Firmalar

Çaycuma İlçesi 91569 nüfuslu bir ilçe  olup Bartın tarafında  yakın olan bir ilçedir. Çaycuma’ da  daha  çok tekstil  üretim firmaları  bulunmaktadır. Bu nedenler Çaycuma’ da evlere ek iş  veren firmalar genellikle tekstil atölyeleridir. Tekstil atölyeleri  ufak ve zaman harcayacak işleri evlere ek iş olarak  vermektedir. Çaycuma ‘da evlerde ek iş  yapanlar da  bu işleri günlük olarak alıp ödemelerini de haftalık ya da aylık olarak alabilmektedirler.

Çaycuma’ da  bulunan matbaa ve basım  firmaları da  evlere ek iş  olarak  katlama ve  paketleme işleri de  verilebilmektedir.

 

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 3
Devrek Evlere Ekiş Veren Firmalar

Devrek Evlere Ek iş Veren Firmalar 

Devrek İli  Bolu  yolunda  57,583 nüfuslu şirin bir ilçedir. İçinden geçen Devrek Çayı’ da ilçeye ayrı bir güzellik  katmaktadır. Devrek ilçesi  Devrek Meslek Yüksek Okulunun  açılmasının ardından biraz daha kalkınarak daha sosyal bir ilçe  olma konusunda  güçlü adımlar atmıştır.

Devrek İlçesine Çaycuma’ da olduğu  gibi  tekstil firmaları, küçük tekstil atölyeleri ve bazı paketleme firmaları evlere ek iş  vermektedir. Devrek’ de evlerde ek iş yapmak isteyen bayanlar  genellikle bu tekstil firmaları ile iletişime geçerek evlere ek iş almaktadır.

 

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ekiş İlanları 2020 4
Ereğli Evlere Ekiş Veren Firmalar

Kdz. Ereğli  Evlere Ek iş Veren Firmalar 

Ereğli ilçesi Düzce tarafında Zonguldak’ ın en büyük ilçesidir. Hatta ilçe sakinleri  ” nerelisiniz ? ” sorusunda Zonguldak değil de  Karadeniz Ereğli cevabını  verecek kadar kendilerini Zonguldak’ tan soyutlamış durumdadır.  Ereğli 175,605 nüfuslu  Gemicilik Sanayi, Demir Çelik Sanayi ve  Otomotiv konularında  gelişmiş bir ilçedir.

Ereğli ‘de evlere ek iş veren firmalar daha çeşitlidir. Bunların başında paketleme firmaları ve  tekstil firmaları  gelmektedir.

Eğer Zonguldak Sınırlarında ikamet ediyorsanız ve  evde ekiş  yapmak istiyorsanız yorum yaparak kaydınızı bırakabilirsiniz. Cep telefonu  yazmamanızı rica ederim. Mail adresiniz yayınlanmayacak şekilde  kaydınız alacaktır.

Zonguldak sınırları  içerisinde  iş yeri sahibi  iseniz ve  evlere ek iş veriyorsanız ;

Firma İsmi:

Açık Adres:

Telefon / Mail adresi:

Verdiğiniz İş Çeşitleri: 

Bilgilerini bize yazarsanız ilanınız  ücretsiz olarak bu sayfada yayınlanacaktır. Bu şekilde siz evlere ek iş verecek çalışanlar bulabilir,  Zonguldak bölgesinde evlere ek iş almak isteyenler de aradıkları iş ilanlarına ulaşabilirler…

 

Dikkat: Evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek  hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde  155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

İlgili Makaleler

38 Yorum

 1. Merhabalar evde paketleme işi için yorum yapmaniz yeterli denmiş. Herhangi ek paketleme işi için basvuru yapmak istiyorum. Zonguldak Ereğli de ikamet ediyorum. Tarafıma feedback sağlanmasını talep ederim.

 2. Merhabalar evde paketleme işi için yorum yapmaniz yeterli denmiş. Herhangi ek paketleme işi için basvuru yapmak istiyorum. Tarafıma feedback sağlanmasını talep ederim.

 3. Ben Zonguldak Ereğli de ikamet ediyorum evde paketleme işi vs ne olursa yaparım evime ek gelir olsun istiyorum bu işe ihtiyacım var bana geriye dönerseniz sevinirim

 4. Zonguldak Karadeniz Ereğli de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 5. kdz eregli de ev hanımıyım. Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz bu tür işlere çok ihtiyacım var

 6. Ereğli gülüçte oturuyorum evde yapabileceğim paketleme olur poşete ip geçirme olur ne olursa evde yapabileceğim iş arıyorum arkadaşlarımda var hep birlikte yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Merhaba ben ev hanımıyım evde yapabileceğim iş arıyorum çocuklarım okula gidiyor kiradayım eşim emeklilikte yaşa takıldı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 8. Ben Zonguldak Ereğli de ikamet ediyorum evde paketleme işi vs ne olursa yaparım evime ek gelir olsun istiyorum bu işe ihtiyacım var bana geriye dönerseniz sevinirim

 9. Merhaba ben üniversite mezunuyum atamayı bekliyorum şuan para ihtiyacım olduğum için Evde is yapmak istiyorum bos vakit cok dönüs yapmanızı istiyorum

 10. 19 yaşındayım ev hanımıyım maddi sıkıntıların var evde ek iş yapmak istiyorum yardımci olur musunuz .Zonguldak Ereğli de ikamet ediyorum.

 11. Ev hanımıyım. Elimden her iş gelir hen hızlı hem pratiğim . Ek gelir sağlamak amacıyla vaktimi nakte çevirmek istiyorum. Karadeniz Ereğli/Zonguldak

 12. 20 – 25 yaş arası 3 kız kardeşiz evden ek iş yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş sağlar mısınız ZONGULDAK KOZLU dan iletişime geçiyoruz.

 13. İşsizim çok borcum var iş bulamıyorum evden paketleme işi ne olursa yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 14. Zonguldak merkezde yasiyorum maddi acidan zordayim evde ne is olursa ek olarak yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Kdz Ereğli’de oturuyorum.6 kişilik bir arkadaş gurubun.var ek ise ihtiyacımız var.acil.evlerimize destek olmak istiyoruz.

  1. Merhaba Aslı hanım Zonguldak evlere ek iş veren firmalar bize ulaştığında bu yazının altında firma bilgilerini yayınlayacağız. Firmalar bize ulaştıkça firma bilgilerini ulaşabileceğiniz şekilde sitemize ekliyoruz. Bildirimlere abone olarak rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 15. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu