istanbul masöz
Sosyal Medya

Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır?

Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır?

Öncelikle web sitenizdeki hataları düzeltin. Virüs varsa temizleyin.


Web
 sitenizin adresini yazın ve Debug tuşuna basın.
We canÙt review this website because the content doesn’t meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know. yazısı geldiğinde let us know linkine tıklayın.

Facebook Engellemeleri sayfasında karşınıza bir form gelecek bu formu doldurun. Yaptığınız işlemleri anlatın ve sitenizin neden engellemelerden kaldırılması gerektiğini belirtin.

Daha sonra bekleniz gerekecek. Bekleme süresi konusunda herhangi bir veri yok. Yani 4 saat sonra da 4 gün sonrada, eğer web siteniz temizse engelleme kaldırılır.

Facebook Bağlantı Engellendi Ziyaret etmeye çalıştığın bağlantının kötü amaçlı olduğunu düşünüyoruz. Güvenliğin için bu bağlantıyı engelledik. uyarısı tamamen web sitesi sahibini, yöneticisini ilgilendiren bir mesajdır. Bu yarı güvensiz siteleri ifade eder ve son kullanıcıyı koruma amaçlıdır.

NOT : Sorunun çözülme ihtimali %50 bir olasılıktır , bizde ZanaLab olarak spam sorunu yaşıyoruz Facebook’la şimdi aynı yöntemle çözmeye kalktık umarım faydası olur.
Spama Sebep Olanlar : Büyük ihtimal durmadan paylaşım yaptınız ve ‘Facebook sizi spam olarak algıladı yada birileri sizi ve web sayfanıza ait Facebook Sayfasını şikayet etmiş bulanabilir. Spam yediğinizde üst üste durmadan uyarılar gelir ve şuana kadar Facebook’ta paylaştığınız gönderiler otomatikmen yayından kalkar , uzun bir süre bildirimler üst üste geldiği için mobil cihazınız bile donmaya başlar , bilgisayar’da iseniz sorun yok , sadece bununla  yetinmeyip başkalarına mesaj atmaya kalkıştığınızda bile ‘ Mesajlar Gönderilmedi ‘ tarzında hata alırsınız . Sadece bumu sandınız ?
Tabikide hayır Facebook ‘İnstagram’ uygulamasını satın alıp kendi ağına kattığı için biz Ahmet ailesi olarak ‘ Azbuza ‘ a ait hiçbir linki paylaşamıyoruz ‘ İnstagram’dan  ve ben editör Ahmet instagram profilimde AzBuz.org linki olduğu için paylaşım yapamıyor , beğeni yapamıyor ve yorum yapamıyorum  , umarım sizde en kısa sürede bu sorundan kurtulmuş olursunuz , tekrardan geçmiş olsun…

İlgili Makaleler

32 Yorum

 1. Sosyal Medya kategorisinde yazmış olduğunuz Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. Sosyal Medya kategorisinde yazmış olduğunuz Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 4. Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunda çok yazı okudum ama Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 5. Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunda çok yazı okudum ama Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Hatay şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu