Kapat

Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır?

Facebook Engel
Abone Ol

web nasıl kaldırılır?

Öncelikle web sitenizdeki hataları düzeltin. Virüs varsa temizleyin.


Web
 sitenizin adresini yazın ve Debug tuşuna basın.
We can’t review this website because the content doesn’t meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know. yazısı geldiğinde let us know linkine tıklayın.

Facebook Engellemeleri sayfasında karşınıza bir form gelecek bu formu doldurun. Yaptığınız işlemleri anlatın ve sitenizin neden engellemelerden kaldırılması gerektiğini belirtin.

Daha sonra bekleniz gerekecek. Bekleme süresi konusunda herhangi bir veri yok. Yani 4 saat sonra da 4 gün sonrada, eğer web siteniz temizse engelleme kaldırılır.

Facebook Bağlantı Engellendi Ziyaret etmeye çalıştığın bağlantının kötü amaçlı olduğunu düşünüyoruz. Güvenliğin için bu bağlantıyı engelledik. uyarısı tamamen web sitesi sahibini, yöneticisini ilgilendiren bir mesajdır. Bu yarı güvensiz siteleri ifade eder ve son kullanıcıyı koruma amaçlıdır.

NOT : Sorunun çözülme ihtimali %50 bir olasılıktır , bizde ZanaLab olarak spam sorunu yaşıyoruz Facebook’la şimdi aynı yöntemle çözmeye kalktık umarım faydası olur.
Spama Sebep Olanlar : Büyük ihtimal durmadan paylaşım yaptınız ve ‘Facebook sizi spam olarak algıladı yada birileri sizi ve web sayfanıza ait Facebook Sayfasını şikayet etmiş bulanabilir. Spam yediğinizde üst üste durmadan uyarılar gelir ve şuana kadar Facebook’ta paylaştığınız tüm gönderiler otomatikmen yayından kalkar , uzun bir süre bildirimler üst üste geldiği için mobil cihazınız bile donmaya başlar , bilgisayar’da iseniz sorun yok , sadece bununla  yetinmeyip başkalarına mesaj atmaya kalkıştığınızda bile ‘ Mesajlar Gönderilmedi ‘ tarzında hata alırsınız . Sadece bumu sandınız ?
Tabikide hayır Facebook ‘İnstagram’ uygulamasını satın alıp kendi ağına kattığı için biz Ahmet ailesi olarak ‘ Azbuza ‘ a ait hiçbir linki paylaşamıyoruz ‘ İnstagram’dan  ve ben editör Ahmet profilimde AzBuz.org linki olduğu için paylaşım yapamıyor , beğeni yapamıyor ve yorum yapamıyorum  , umarım sizde en kısa sürede bu sorundan kurtulmuş olursunuz , tekrardan geçmiş olsun…
Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Facebook web sitesi engellemesi nasıl kaldırılır?” üzerine 6 yorum

  1. Amber says:
  2. Açelya says:
  3. Pınar says:
  4. Adıl says:
  5. leyla says:
  6. Kamil Sönmez says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk