Yaşam

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı 2

Kahramanmaraşlı yaşanan şiddetli zelzelenin akabinde acı haberler gelmeye devam ederken bir kahreden haberde eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burce Tunay’dan gelmişti. Erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’yı sarsıntı felaketinde kaybettiğini duyurmuştu. Yeni paylaşımı ise yürek yaktı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 77 ve 7.6’lık zelzeleler birçok acı kaybı da beraberinde getirdi. 10 ili etkileyen ve “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen sarsıntıda eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’da erkek arkadaşını kaybettiğini duyurmuştu. Yeni bir paylaşımda bulunan Burçe, erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’yı andı.

“GEÇİRDİĞİM TÜM VAKİTLERDEN DAHA UZUN”

“Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam bir hafta geçti.
Bana sorarsan şayet, 23 yıldır yaşıyorsam, geçirdiğim tüm vakitlerden daha uzun…

Seninle olan hiçbir an’ımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur. Uygun ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim, zira daima hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum.
Bildiğim tek şey beni çok hoş sevdin ki bir gün olsun kuşkum olmadı benim
seni sevdiğimden bile çok sevdiğine beni ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin.

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı 3

“TOPRAKTA SENİ İNCİTMESİN”

“Seni asla unutmayacağım diyemem zati sen, unutulacak üzere biri değilsin. Güzel ki
varsın Datlım. Uygun ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma.
Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim. Sen beni hiç incitmedin, toprak da seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin meskenin ve kelam veriyorum ben konutuna çok güzel bakmaya çalışacağım. Bir gün kavuşacağız… O güne kadar bekle beni. Hayallerime gelmeyi de unutma. Minnoşun seni çok ve daima seviyor.”

NE OLMUŞTU?

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Acı kaybı toplumsal medya hesabından paylaşan Tunay şu kelamlara yer vermişti:  “Daha çok planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. Çok gülecektik, çok hengame edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? ‘Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz tahminen. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi esasen…'”

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı 4

“MAHŞERE KALDIK”

Sözlerine şu halde devam eden Tunay,  “Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım… Ve ekler ‘onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım… Yarım kalmadık biz. Kelam veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye yürek edemedim evvel. Aslında kendimi kandırma biçimimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… Fakat son sefer bakmalıydım sana, son defa seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin konutun kelam veriyorum, o konuta çok âlâ bakmaya çalışacağım.”

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı konusunda çok yazı okudum ama Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  4. Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  7. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  8. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sarsıntıda acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu