Bilgi

Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow

Sinema sektörü ya da daha kibar bir ifade ile sinema sanatı son yıllarda büyük gelişme kaydetmiştir. Bu durumun oluşmasında gelişen teknoloji ve bilimin etkisi oldukça büyüktür.  Gelişen oyunculuk becerileri ve yeni tekniklerin keşfedilmesi de sinema sanatına muazzam katkı sağlamıştır. Sinemaya katkı yapan bir diğer unsur da rekabettir. Film yapım şirketleri son zamanlarda çıkardıkları filmlerle büyük rekabet yaşamaktadırlar. Bu şirketlerden en bilinenleri ise Warner Bros, DC ve Marvel’dır.  Bu şirketler neredeyse her yıl film çıkarmaktadırlar. Bu filmler seri filmleri olduğu gibi tek yapımlı filmler de olabilmektedir. Özellikle Marvel çıkardığı Avengers: Endgame filmi ile tek tek çıkardığı filmlerdeki kahramanları tek bir film serisi altında toplamayı başarmıştır. DC şirketi de bu hamleye Batman vs. Süperman serisi ile karşılık vermeye çalışmıştır.

 

Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow 2
Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow

Marvel adlı yapım şirketi 70 ve 80’li yıllarda çizgi roman şeklinde piyasaya sürülen eserleri sinemaya uyarlamaya başlamıştır. Black Widow filmi de bu çizgi romanlardan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılacaktır.  Marvel sinema şirketinin hayranları bu filmi dört gözle beklemektedirler. Bu bekleyişin sebebi olarak hem karaktere hayat veren kişinin Scarlett Johansson olması hem de Black Widow karakterinin Avengers serisinde yaptıkları gösterilebilmektedir. Filmin bu denli merakla beklenmesindeki bir diğer neden ise son çekilen Avengers filminde Black Widow karakterinin ölmesidir. Marvel serilerinin hayranları Black Widow ’un ne şekilde döneceğini çok şiddetli bir biçimde merak etmektedirler.

 

Black Widow ‘un Avengers: Endgame ’de ölmesi üzerine bu filmin Avengers: Endgame filminden önce bir zamanda geçeceğine kesin gözüyle bakılmaktadır.  Filmin vizyon tarihi 24 Nisan 2020 olarak açıklanmıştır. Galanın ise 1 Nisan’da yapılması beklenmektedir.  Filmin oyuncu kadrosuna göz atacak olursak karşımıza Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi usta isimler çıkmaktadır.  Seri olarak planlanan Black Widow ‘un ilk filmde yönetmen koltuğunda ise Cate Shortland oturmaktadır.  Sizler de Black Widow filminin nasıl işleyeceği ve karakter hakkında ön bilgi elde edebilmek için Avengers film serisini izleyebilir ve bu konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

23 Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  4. Makale için teşekkürler. Sizi de siteme beklerim gerçekten güncel blog yazıları yazıyorsunuz.

  5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  8. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Marvel Evreninin Yeni Filmi: Black Widow konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu