istanbul masöz
Webmaster

Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky )

Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky )

 

Özellikler Kullanabilirlik
Mobil Tasarım EvetKontrol
Mobil Uyum EvetKontrol
Google  (Index) Kontrol EvetKontrol
Google  (Item) Kontrol EvetKontrol
SEO uyum Evet
Kişisel Blog Evet
2 Sütun Evet
Ana Navigasyon Evet
Devamını Oku Modikasyonu Evet
Bilinmeyen Yayınlar Evet
Yayın Geçişleri Evet
Yukarı Çık Eklentisi Evet
Alt Kısım Menüleri Evet
Önerilen Popüler Yayınlar Evet
Mobil İçin Düzenlenmiş Menüler Evet
Kısa Kodlar Evet

DEMO        İNDİR

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky ) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky ) konusunda çok yazı okudum ama Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky ) konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 7. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 8. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky ) konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 9. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Mocca Blogger Teması ( Mobil Uyumlu + Tekrar Dizayn NaminaKiky ) konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 12. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 13. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu