Webmaster

Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak

Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti

Sosyal medya  satış  scripti, sosyal medya takipçi ticareti  yapan bir  çok webmasterin satış  aracı olarak kullandığı platformdur. Bu yüzden yazılımcılar tarafından geliştirilen en  donanımlı ve en yeni sosyal medya paket satış scriptleri  kullanılmaktadır. Bu scriptlerin bir özelliği de son  kullanıcılara da  hitap ediyor olmasıdır. Sosyal medya paket satış scriptleri  bu yüzden 2 tl – 2000 tl arasında özelliğine göre alıcı bulmaktadır.

Wm forumları üzerinden bir arkadaş kendi  geliştirdiği sosyal medya paket satış scriptini ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Biz de azbuz. olarak size bu script hakkında detaylı bilgi  sunmak ve bu güzel scripti  ücretsiz scriptler kategorimize eklemek istiyrouz.

Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti - Shopier Entegreli - Açık Kaynak 2

XMeyda Sosyal Medya Paket Satış Scripti 

 • Sınırsız platform oluşturma
 • Sınırsız kategori oluşturma
 • Sınırsız ürün girişi
 • Müşteri destek sistemi
 • Sipariş takip sistemi (Beta)
 • Blog sistemi
 • Anasayfa ürün listeleme sistemi
 • Shopier, YayWant, Paytr ödeme sistemi entegresi
 • Değiştirilebir yönetim paneli  yolu
 • Ve daha fazlası….

XMedya paket satış scripti  yukarıdaki özellikler ve daha fazlası ile geliyor. Mesela üyeliksiz alışveriş sistemi var ki  bu sosyal medya  paket satış scriptileri içerisinden sıyırılan bir özellik.

Script  ücretsiz olmasına rağmen son derece  kullanışlı  ve  şık duruyor. Ürün listeleme sayfası aşağıdaki gibidir.

Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti - Shopier Entegreli - Açık Kaynak 3,

Ücretsiz  paket satış scriptinin  ücretli satılan scriptlerden bir eksiği yok hatta bir çok fazlası var ve  tasarım olarak çok daha iyi  duruyor.

Paket satış scripti  aynı zamanda mobil uyumlu.

Aşağıda  indirme adresi  ve demo adresini paylaştım. Siz de  demoyu  inceleyince  bu güzellikte  bir scriptin nasıl bedava dağıtıldığına şaşıracak ve arakdaşa teşekkür edeceksiniz.

Script Kurulumu

—- Kurulum —-

Application/config/datebase.php veritabanı bağlantı ayarlarlarınızı yapın.

—- Yönetim Paneli —-

siteadresi.com/wyazilim

Kullanıcı : admin
Şifre : admin

 

İndirme Bağlantıları 

DEMO  / İNDİR  /

GÜNCELLEME İNDİR   (Shopier sorunu için fix dosyası )

 

Yazıyı son güncelleme tarihi: [current_date format=’F, Y’]

 

İlgili Makaleler

81 Yorum

 1. Çankırı şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 5. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 9. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda çok yazı okudum ama Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 13. script sorunlu hiç uğraşmayın shopierden başla paytr ye kadar hiçbir sanal pos işlemi çalışmamakta. güzel yazılımdı halbuki

 14. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 15. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 16. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 17. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 18. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 19. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 20. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 21. Demoda bile admin panele giriş yapmıyor admın admın calısmıyor sqlden duzenlıyorum yıne gırmıyor neden caba

 22. Satın alma ve paket linklerinde tek bende mi PHP hatası veriyor? dosya yolları ve satırlar veriyor saçma hatalar var.

 23. Paket ve satın alma kısmında tek saçma sapan hata alan ben miyim? Php bilmem bir şey bir şey diyor, satır numaraları ve dosya yolları var.

 24. Ücretsiz Sosyal Medya Paket Satış Scripti – Shopier Entegreli – Açık Kaynak konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 25. Merhaba arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum sanırım hata alıyorsunuz bu scripti bende kurdum hiç bir hata yok sorunsuz çalışıyor web siteme tıklayın bakın hatta düzenleme bile yaptım bana ulaşın yardımcı olurum

 26. Scripti Kurdum Hocam sadece footer kısmında alt kısımda şu aşağıdaki hatayı yazıyor nasıl düzeltebilirim

  A PHP Error was encountered
  Severity: Core Warning

  Message: Module ‘sqlite3’ already loaded

  Filename: Unknown

  Line Number: 0

  Backtrace:

 27. Shopier fix dosyasını indirmeme rağmen hata devam ediyor. dönüş urlden sonra hata veriyor. Shopier entegresini başarıyla yapan var mı?

  1. Shopier ile kullanan var sanırım. Dönüş sırasında sopierde başka siteniz kayıtlı ise dönüş site sıra ayarını yapmanız gerekebilir.

 28. herşey çok güzel kurulum vb yaptım fakat sipariş vermiyor sistem. Örnegin instagram kategorisinden takipci siparişi için bilgileri giriyoruz ödeme sayfasına aktarmıyor sipariş düşmüyor

  1. Hocam yüzlerce kişi indirdi kurdu. Nerede takıldınız isterseniz iletişimden e-mail atın dosyaları göndereyim size