Kapat

Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım)

Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım) 1
Abone Ol

PUBG Bilgisayarda oynamak için yapmanız gerekenlerin tümünü sade bir  dille anlatmaya çalışacağım. Bu makaleden sonra çok rahat bir şekilde masaüstü ya da dizüstü bilgisayara pubg yükleyip oynayabileceksiniz.

 1. Bilgisayarınızı android bir cihaz gibi  gösterebilmek için bir emülatör uygulaması indirmeniz gerekir. Bu konuda  en donanımlı emülatör olan öneriyorum. Pubg için BlueStack indirmek için buraya  tıklayın.
 2. Blue Stacks programını  bilgisayarımıza  kuruyoruz  ve açılmasını bekliyoruz.
 3. Uygulamamız  kurulduğunda Blue Stacks arayüzünü göreceksiniz. şu an güncel versiyonu 4+ olan Blue Stacks  arayüzündeki google play hesabına tıklayarak oturum açma işlemlerini  yapmanız gerekmektedir. ( Oturum açamıyorsanız en alttaki hata  bölümüne bakın)
 4. Google Play işlemleri bittikten sonra  google play store ‘da  pubg oyununu aratarak yükleyin. Daha sonra  oyuna girerek gerekli ayarlamaları yapın ve dilediğinizce oynayın ( Hata alıyorsanız  cevapları aşağıdadır. )

Blue Stacks Pubg Mobile Yükleme Videolu Anlatım

 

 

Blue Stacks  Google Play Giriş Sorunu 

 • Bu sorunu yaşayanlardan biriyim. Bunu aşmak için onlarca  video izledim . İzelediğim videolarda  herkes farklı bir şeyler söylüyordu.  Ama ben denediğim onlarca yöntem sonrasında çözümü bu şekilde  buldum

Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım) 2

Display ayarlarınız yukarıdakine  yakın bir şekilde  olsun.  Bu bilgisayarınızın  durumuna göre farklılık gösterebilir tabiki. Ama  asıl önemli nokta alttaki resimde .

Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım) 3

 

Motor (Engine ) Kısmında  grafik modu Open GL  Yaptığım zaman  hiçbir şekilde  google play hizmetleri açılmadı. Ama DirectX seçtiğim zaman bingo !. Bütün google play ve uygulama hizmetleri kendiliğinden aktif oldu ve giriş yapabildim.

PubG Bu Cihaz Uyumlu Değil Hatası Çözümü 

Pubg Oyununu  yüklediniz. Açıldı ve  girişte  Pubg  bu cihaz  ile uymlu değil uyarısı alıyorsanız burada  yapmanız gereken işlem de basit. Üstteki resimde  CPU Cores  yazan kısma  2 veya 4  olarak işaretleyin. Ayrıdığınız Memory  kısmını  ( Bu kısmı bilgisayarınızın ram belleğine göre ayarlamanız gerekiyor. Bilgisayarınızın ram  belleği 6 gb ise 3 gb  kadar  seçebilirsiniz. ) minimum 2000 mb üzerinde  tutmanız akabinde  oyunda  artık bu hatayı almayacaksınız. Hala aynı hatayı almaya devam ediyorsanız. Alttaki resimdekileri  uygulayabilirsiniz.

Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım) 4

Bu ayarlar  normalde aktif değildir.  Sadece  Pubg Oyunu açılırken  Blue Stacks   ayarlar ve en altlarda  oyun ayarları  kısmında  görünür.  Ayarları değiştirdiğinizde  kaydete tıklayın  oyun  tekrar  açılır ve  işlem  tamamdır.

Eğer  bilgisayara  pubg yüklemek istiyor ve  beceremiyorsanız bu yazımızın  faydalı olacağını düşüyorum. Karışık anlatmadığım kanaatindeyim ama  takıldığınız bir yer olursa yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Blue Stacks  kullanmak için işlemcinizin  sanallaştırmaya  izin  veriyor olması gerek. Ben intel i5  işlemcide denedim ve sıkıntı yaşamadım. Eğer sanallaştırmanız açık değil ise onu açmanız gerekiyor. Bu da  windows  çeşitlerine göre, anakart , ekran kartı çeşitlerine  göre değişiyor. O yüzden bu  konuyu  kafaları karıştırmamak  adına değinmedim. Eğer bu konuda  sorun yaşarsanız yardımcı olmak isterim.

BlueStacks Emulator İndir

 

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Bilgisayara PubG Yüklemek 2020 (En Basit Anlatım)” üzerine 7 yorum

 1. leyla says:
 2. kerime says:
 3. Sevtap says:
 4. Hasan says:
 5. Kağan says:
 6. Kerim says:
 7. Demet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader